אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ה-NFL ומיקרוסופט ישתפו פעולה צילום מסך: flickr.com

ה-NFL ומיקרוסופט ישתפו פעולה

Xbox תעניק חסות לליגת הפוטבול של ארה"ב, ותעודד פעילות ספורטיבית של ילדים בשיתוף עמה

20.11.2011, 20:20 | סוכנויות הידיעות

החטיבה במיקרוסופט האחראית על ייצור קונסולת המשחקים Xbox 360 חברה לליגת ה-NFL, הפכה לספונסורית הקונסולות הרשמית שלה ותריץ עמה תוכנית בריאות ורווחה לצעירים של הליגה, שמעודדת 60 דקות פעילות גופנית ביום בניסיון למנוע את תופעת השמנת היתר בקרב ילדים.

כחלק מחוזה הספונסרשיפ ארוך הטווח, Xbox 360 תעבוד בשיתוף עם NFL כדי לחנך ילדים בדבר החשיבות של אורח חיים בריא, באמצעות פונקציית קינקט (Kinect) שאינה דורשת שלט של הקונסולה.

לא נחשפו פרטים פיננסים מההסכם שמוערך בכמה עשרות מיליוני יורו.

על פי הערכות, להסכם לא תהיה השפעה על הסכם הזיכיון הרווחי של הליגה עם אלקטרוניקס ארטס, ומשחק הדגל מאדן ימשיך להיות נגיש בפלטפורמות נוספות מלבד Xbox.

חוזה המיליונים של NFL עם מוטורולה – אחד משלושה מותגים בלבד בעלי זכויות להצגת הלוגו על המגרש – מסתיים בעונה הנוכחית, ומתגברות ההשערות, בעיקר מכיוון כתב עסקי הספורט של CNBC דארן רובל, כי מיקרוסופט מנצלת את העסקה הנוכחית כפלטפורמה להילחם על הזכויות הרשמיות ברגע שיהפכו זמינות.

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם אחד מארגוני הספורט המובילים בעולם, ומאמינים שמותג Xbox 360 מייצג ערכים דומים רבים לאלו של ה-NFL, כולל כיף, כושר ובידור", מסר דניס דורקין סגן נשיא וסמנכ"ל התפעול והכספים של חטיבת הבידור האינטראקטיבי של מיקרוסופט. "אנחנו מצפים במיוחד להזדמנות לעבוד עם תוכנית יוצאת דופן כמו 'NFL Play 60' ולעזור לעורר השראה בצעירים של היום".

"אנחנו שמחים לצרף את קינקט ו-Xbox למשפחת ה-NFL", מסר סמנכ"ל התפעול של NFL מדיה, בריאן רולאפ. "הכושר הוא מהותי למשחק שלנו, ואנחנו מצפים לעבוד ביחד עם קינקט עבור Xbox 360 כדי לפתח את 'NFL Play 60' בדרכים חדשות וחדשניות".

מאז השקת 'NFL Play 60' ב-2007 הליגה העבירה יותר מ-250 מיליון דולר למטרות של בריאות וכושר לצעירים באמצעות התוכניות השונות, מענקים וזמן אוויר לתשדירי שירות. ה-NFL והקבוצות הקימו יותר ממאה אזורי כושר לצעירים וארגנו 1,500 אירועים בנושא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות