אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: אינטרנט, איך גדלת! צילום מסך: evolutionofweb.appspot.com

Play: אינטרנט, איך גדלת!

האבולוציה של הדפדפנים והטכנולוגיות שקשורות לרשת, וגם: הסיפור שמאחורי התמונה, הערות על "זיכרון גורלי", כריכים מעוצבים וכל שירי הביטלס בבת אחת

21.11.2011, 20:27 | שי רינגל

הרשת מתפתחת

 

עברנו הרבה ברשת מאז שנות ה-90', והאינטרנט השתנה לנגד עינינו ללא היכר. אינפוגרפיקה אינטראקטיבית ויפהפיה מנסה לעשות סדר בהתפתחות הטכנולוגיות השונות שקשורות לרשת. תוכלו גם לעקוב אחר הדפדפנים השונים, מ-Mosaic ועד כרום, ולראות וכיצד הם נראו בכל גרסה וגרסה. געגועים לנטסקייפ.

סיפורים ותמונות

הקלישאה אומרת שתמונה שווה אלף מילים, אבל לעתים מתסכל לראות תמונות ולא להבין את ההקשר שבו הן נוצרו. הבלוג הבא מספק תמונות מופלאות, ואת הסיפורים הלא פחות מופלאים מאחוריהן. מומלץ לא רק לאוהבי צילום.

וזהו סוף הזיכרון

"זיכרון גורלי" הביאו את האיש הכי מתאים שאפשר לחשוב עליו כדי ליצור את הגרסה המוערת (קומנטרי) ל-DVD של הסרט האהוב כל כך. כולל ספוילר לסרט, אבל אם לא ראיתם עד היום את "זיכרון גורלי" - אתם כנראה אנשים אבודים.

עצב את הסנדביץ' שלך

והיום בפינתנו "איזה יופי! תקנו לנו, תקנו לנו!" - סנדביצ'ים עם שפם.

All Together Now

אוהבים את הביטלס? למה שלא תנסו לשמוע את כל השירים שלהם כשהם מנוגנים בבת אחת?

אם שומעים את כל השירים ביחד אחורה, פול מקרטני מת המון פעמים, עטיפה אם שומעים את כל השירים ביחד אחורה, פול מקרטני מת המון פעמים | עטיפה אם שומעים את כל השירים ביחד אחורה, פול מקרטני מת המון פעמים, עטיפה

בונוס: יום אחד קם אדם ובאמצע השיר קולט שהוא מנגן בלהקת קאברים של בון ג'ובי. התגובה לא איחרה לבוא.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות