אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן נדל"ן אמריקאית תשקיע 85 מיליון דולר בפרוייקט של פולאר בניו יורק

קרן נדל"ן אמריקאית תשקיע 85 מיליון דולר בפרוייקט של פולאר בניו יורק

בעקבות העסקה פולאר מבקשת לדחות את תשלום חובותיה לגופים מממנים וכן למחזיקי האג"ח מסדרה ו' עד השלמת העסקה בינואר 2012

22.11.2011, 15:20 | מעין מנלה
פולאר הודיעה היום כי קרן נדל"ן אמריקאית התחייבה להשקיע עד 85 מיליון דולר בפרוייקט של החברה בניו יורק ולכן החברה מבקשת את דחיית תשלום חובותיה כולל לבעלי האג"ח מסדרה ו' עד להשלמת העסקה.

פולאר, שנמצאת בהשעייה מהמסחר תקופה ארוכה בגין אי הגשת דוחות 2010, הודיעה כי בעקבות העסקה תחלץ את מרבית ההון העצמי שהשקיעה בפרויקט "51" בניו יורק ותהיה זכאית לרווחים עתידיים מבניית הפרוייקט לפי מנגנון שיוסכם בהמשך. 92% מההון העצמי שהושקע עד היום בפרויקט, שחלקה של פולאר בו הוא 18.5 מיליון דולר, ישולם בעת השלמת העסקה והיתרה תשולם בהתאם למדרגות חלוקת רווחים שייקבעו בין הצדדים.

העסקה צפויה להסתיים, כך לפי פולאר, בינואר 2012 ולכן היא מבקשת לדחות את תשלום חובותיה לגופים המממנים את פעילותה ואת התשלום למחזיקי אג"ח סדרה ו' עד לקבלת התמורה לעסקה.

פולאר הדגישה כי ההשקעה של החברה וההכנסות בעקבות מימוש אחזקותיה בפרוייקט משועבדות לטובת קרן אוריגו, שזכאית לחלק מהרווחים.

החברה שותפה ב-50% באמצעות חברה בת בפרוייקט נדל"ן ברחוב מס' 51 במנהטן. לפי דוחותיה השנתיים האחרונים (שפורסמו ב-2009) של פולאר היא מתכוונת לפעול להשלמת בניית יחידות מגורים ושטחי מסחר בפרוייקט שממוקם בלב מנהטן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות