אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"החל מנובמבר נרשמת התעוררות מסויימת בשוק הנדל"ן למגורים בישראל"  צילום: אוראל כהן

"החל מנובמבר נרשמת התעוררות מסויימת בשוק הנדל"ן למגורים בישראל"

כך כותבת חברת הבנייה פרשקובסקי בדוחותיה הכספיים לרבעון השלישי בו מסרה 33 דירות בלבד. הרווח הנקי של החברה ברבעון עמד על 2 מיליון שקל

24.11.2011, 13:46 | מעין מנלה

"החל מחודש נובמבר נראה כי נרשמת התעוררות מסויימת בשוק הנדל"ן למגורים בישראל", כך כותבת חברת הבנייה למגורים פרשקובסקי בדוחותיה הכספיים לרבעון השלישי.

מתחילת השנה מסרה החברה 105 יחידות דיור, כאשר 33 מהן נמסרו ברבעון השלישי של השנה. ברבעון הראשון של השנה, הסבירה החברה בדו"חות "המשיכה המגמה של 2010 שהתאפיינה בהתאוששות בענף הנדל"ן שנהנה מגידול בהיקף המכירות ובמחירי הדירות בישראל. עם זאת, החל מהרבעון השני החל שינוי אווירה בשוק הנדל"ן שהחל עם התגברות במעורבות הממשלה והתגבר עם התחלת המחאה החברתית ביולי".

שינוי האווירה, הסבירה החברה, בא לידי ביטוי בעצירת העלייה במחירי הדירות וירידה בקצב מכירת דירות בספטמבר ואוקטובר אך כאמור, נראה שיש התעוררות מסוימת החל מחודש נובמבר.

חברת הבנייה סיימה את הרבעון השלישי עם רווח של 1.95 מיליון שקל לעומת 1.1 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ההכנסות ממכירת דירות זינקו מ-37.7 מיליון שקל ב-2010 ל-60.7 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2011.

סך כל ההכנסות של החברה ברבעון השלישי הסתכמו ב-62.85 מיליון שקל לעומת 49.5 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2010. הרווח התפעולי ברבעון ירד ל-3.5 מיליון שקל ברבעון לעומת 4.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
לא מפתיע - חוזרים לשיגרה
גם אם נקח תסריט דימיוני שבאמת יתחילו פה בבניה מאסיבית וכל שאר הדברים - השינוי יגיעה אולי בעוד 5 שנים. מה חשבתם בגלל איזה הפגנה שנראתה יותר כמו בילוי משפחתי נעים בקיץ סיגנון יום העצמאות - יהיה פה שינוי מידי? הכיצד? על ידי שקונים ישבו על הגדר??? זה לא עזר עם קוטג', אתם באמת חשבתם שזה יכול להשפיע על נושא מורכב וכבד ואיטי כמו נדל''ן???? אתם חיים בסרט. לא יאוחר מאביב הקרוב נראה חזרה מלאה לשיגרה.
שמוליק  |  24.11.11
לכל התגובות