אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בג"ץ דחה את עתירת עובדי חדשות 10 נגד המעבר לנווה אילן צילום: מיקי אלון

בג"ץ דחה את עתירת עובדי חדשות 10 נגד המעבר לנווה אילן

המליץ לעיריית ירושלים לוותר גם כן על העתירה. בית המשפט לא נענה לבקשה לצו ביניים שיעכב את המעבר

28.11.2011, 17:55 | שלי פריצקר

בג"ץ דחה את עתירת עובדי חדשות 10 נגד המעבר לירושלים והמליץ לעיריית ירושלים למשוך את עתירתה. בית המשפט העליון קיבל את עמדת הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, כי ניתן להקים את האולפן המרכזי של חברות החדשות של הערוצים המסחריים בנווה אילן בירושלים רבתי, היכן שיושבת גם חברת החדשות של ערוץ 2.

כמו-כן, בית המשפט לא נענה לבקשה לצו ביניים שיעכב את המעבר.

כזכור, לפני כחודשיים כבר דחה בית המשפט המחוזי בירושלים את בקשת עובדי חדשות 10 למנוע את מעבר חדשות 10 מגבעתיים לירושלים, הצפוי להתבצע עד דצמבר 2011.

לאחרונה הוגשה לבג"ץ גם עתירת עיריית ירושלים, המבקשת לקבוע כי אולפני חדשות 10 ימוקמו בתחומה המוניציפלי של ירושלים ולא בנווה אילן, וזאת לאחר שהמשא ומתן שנוהל בין הצדדים בעניין זה לא צלח. בית המשפט צפוי לתת את החלטתו בעניין העתירה של עיריית ירושלים בימים הקרובים.

מהרשות השנייה נמסר שעמידה בהוראת החוק מחייבת את כלל הזכיינים, ושידור חדשות מאזור ירושלים על ידי חדשות 10 יבוצע במועדו כפי שבא כוחם הודיע לבית המשפט העליון בדיון.

על אף אי הוודאות סביב עתידו והמשבר התזרימי אליו נקלע, ערוץ 10 עמל במרץ על הקמת האולפנים החדשים בנווה אילן אליהם צפויה לעבור חברת החדשות עד סוף השנה הנוכחית על פי חוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות