אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוני בן מנחם: רשות השידור על סף פשיטת רגל

יוני בן מנחם: רשות השידור על סף פשיטת רגל

מנכ"ל רשות השידור בוועדה לביקורת המדינה: הרשות נמצאת בקריסה טכנולוגית בגלל ציוד מיושן שאין לו כבר חלקי חילוף. יו"ר הוועדה: האוצר נוהג בבריונות מול רשות השידור

28.11.2011, 18:43 | שלי פריצקר

"האוצר מעכב את אישור תקציב רשות השידור לשנה הנוכחית, הרשות על סף פשיטת רגל", הזהיר היום (ב') מנכ"ל רשות השידור יוני בן מנחם בוועדה לביקורת המדינה בכנסת.

הוא הוסיף כי הרשות נמצאת גם ערב "קריסה טכנולוגית" כהגדרתו, בגלל ציוד מיושן. לדבריו, "לחלק מהמכשור כבר אין בעולם חלקי חילוף, ומחלקות הבדק שלנו צריכות לתקן את הציוד שלוש וארבע פעמים".

יו"ר הוועדה ח"כ רוני בר און (קדימה) מתח ביקורת קשה על התנהלות משרד האוצר "הנוהג", לדבריו "בבריונות, ומעכב כבר מזה כחצי-שנה את אישור תקציב הרשות לשנה הנוכחית. הרשות מבקשת לנהוג על פי חוק ומינהל תקין - והאוצר הוא שמונע זאת ממנה". נציגי האוצר הזומנו לדיון אך לא הגיעו.

הדיון בוועדה עסק בשיבושים בקליטת שידורי רדיו בגליל המערבי. תושבי אזור זה מתלוננים כבר שנים כי שידורי רשת ב, ג' וקול המוסיקה אינם נקלטים כלל, ואילו שידורי הרדיו האזורי, גלי צה"ל, גלגל"צ ורק"ע נקלטים עם הפרעות קשות.

נציג מבקר המדינה בדיון, יובל חיו, דיווח כי בשנה הקרובה יעסוק דו"ח המבקר בכל אזורי הארץ בהם לא נקלטים שידורי רדיו, או שנקלטים בשיבושים קשים – והמשמעות של תקלות אלו בשעת חירום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות