אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש הוציא צו כינוס נכסים לרון קופמן צילום: אפי שריר

ביהמ"ש הוציא צו כינוס נכסים לרון קופמן

ביהמ"ש המחוזי בתל אביב הוציא בנוסף צו עיכוב יציאה מהארץ לקופמן, לאחר שאישר הסדר אליו הגיע פרשן הספורט עם הנושה העיקרי שלו, בנק דיסקונט

30.11.2011, 15:03 | מארק שון
רון קופמן תקוע בישראל: בית המשפט המחוזי בתל-אביב אישר הסדר אליו הגיע רון קופמן עם הנושה העיקרי שלו, בנק דיסקונט, במסגרתו יינתנו לו מספר חודשים כדי לאפשר לו להגיע להסדר. זאת לאחר שעורך הדין של קופמן, גיא אבידן, הודיע בדיון אתמול שאין לו יכולת לשלם את החוב. בנק הפועלים התנגד לדחייה, אך השופטת ורדה אלשיך דחתה את ההתנגדות תוך שהיא נותנת לקופמן צווי כינוס ועיכוב יציאה מהארץ.

באוגוסט האחרון דחתה השופטת את בקשתו של קופמן להעניק צו להקפאת הליכים לחברה שבבעלותו, קופ-מדיה, בנימוק שהוא פנה במקביל להסדר נושים אישי.

עו"ד גיא אבידן מסר כי "כפי שהורתה השופטת, קופמן ישתף פעולה ככל שנדרש ויעשה ככל שביכולתו על מנת להחזיר את חובותיו". כאמור, אחד מנושיו העיקריים הוא בנק דיסקונט, שכבר הגיש בקשה להכריז עליו פושט רגל.

לפני כארבעה חודשים הגיש  קופמן לבית המשפט המחוזי בתל אביב שתי בקשות במקביל: האחת בשם החברה שבבעלותו, קופ־-מדיה, ובמסגרתה הוא מבקש הקפאת הליכים למשך 60 יום ומציע הסדר נושים שבמסגרתו ישולמו 40% מחובותיו.

הבקשה הנוספת היתה אישית, לעכב את כל הליכי פשיטת הרגל נגדו. מהפנייה מתברר כי קופמן זומן לחקירות במשרדי מע"מ ומס הכנסה בגין אי-העברת כספים לרשויות, זאת נוכח עיקולים שהוטלו עליו. בנוסף, ההוצאה לפועל ביקרה בביתו כ-11 פעמים במהלך החודשיים האחרונים, נכתב בבקשה.

קופמן טען כי תרגיל עוקץ לכאורה של איש העסקים ניב בורסוק הכניס אותו לסחרור כלכלי ולחובות של 1.5 מיליון שקל. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות