אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"אייל שני מוכר חתיכת פיתה ב-40 שקל והנושים לא מקבלים כלום" צילום: אוראל כהן

"אייל שני מוכר חתיכת פיתה ב-40 שקל והנושים לא מקבלים כלום"

עו"ד ארז חבר, הנאמן על נכסיו של השף, מתח עליו ביקורת בבית המשפט: "לא מפסיק לעשות צחוק מכולם כבר עשר שנים"

30.11.2011, 15:06 | מארק שון

ביקורת חריפה נמתחה היום (ד') בבית המשפט המחוזי בתל-אביב על ידי הנאמן על נכסיו של השף הידוע אייל שני. עו"ד ארז חבר ממשרד עמית פולק מטלון לא חסך את שבטו משני, שהתחייב לפני תשעה חודשים לשלם כל חודש 1,450 שקל אך אינו משלם בפועל.

"שני לא מפסיק 10 שנים לעשות צחוק מכולם", אמר עו"ד חבר. "הוא מרוויח לטענתו בערך כמו פקידה מתחילה באיזו מסעדה או עוזר משמרת. עורכי דינו טוענים שהוא ירש את השכר מעבודתו הקודמת, 6,000 היה ו-6,000 נשאר, לא משנה שנפתחו שתי מסעדות והוא הפך לטאלנט בתקשורת".

חבר הוסיף כי "תחת זאת, החייב ממשיך לעבוד, עושה פרסומות. פותח מסעדה חדשה באבן גבירול - מוכר לי חתיכה של פיתה ב 40 שקלים והנושים לא מקבלים פה שקל".

עוד סיפר חבר כי "לפני כמה ימים אני מקבל מכתב מקשת שלאור המצב הקשה הם לא יכולים להמשיך להעסיק את אייל שני. לכן אנו נבקש מקשת את הפיצויים שמגיעים לו, ואם תחזור התוכנית מאסטר שף אנו נשקול את המשך העסקתו". נציין כי הכוונה היא לחוזה ההעסקה של שני עם קשת לפיתוח פורמטים חדשים, ולא לעבודתו כשופט בתוכנית מאסטר שף.

השופטת ורדה אלשיך צפויה לתת את החלטתה בנושא בהמשך.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות61 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

60.
במיוחד על מערכת כלכליסט אני תפלאה שלא הצגתם גם צד אחר
בלי קשר דווקא לאייל שני. זה נושא שניתן ורצוי לכתוב עליו מאמר ואולי תרימו את הכפפה הציבור בכללותו במיוחד מי שלא חווה נפילה רק רואה חוב לא משולם ומסיק מסקנות.. אני מניחה שלכם יש יותר ידע ואתם יודעים כמה קשה לאדם שנופל פה במדינה להחזיק מעמד.. תסבירו לי אתם איך אדם שמעקלים לו חשבון עקב חובותיו יכול בכלל להחזיק עבודה? להיכן תכנס המשכורת? הכל יעוקל לו... ובמידה ולווה מאנשים פרטיים איך יוכל לשלם? אדם שנפל פה בעצם לא יכול להחזיק את עצמו הוא הרבה פעמים נאלץ לשלם סכומים שאין לו מאיפה לתת מעבר להוצאותיו השוטפות (ולא מדובר על ראוותנות אל חיים נורמליים) הוא גם צריך עם ילדיו חיים בסיסיים נורמליים (וחסכניים כמובן) איך יתאפשר לו להשיג זאת? לאחר שמעקלים כל נכסיו? מעקלים את משכורתו והוא כבר לא יכול לחפש עבודה סדיר ה.. וכן הנושים נושפים בעורפו ומשפחתו גם איננה מקבלת ? שלא נדבר על המצב הנפשי של אדם כזה שבדרך כלל הוא בשפל ויש שאפילו מהרהרים על הקץ משום חוסר האונים איך יוכל להשתקם? לחיות בכבוד ולחהחזיר את חובותיו ביותר כבוד? אף אחד לא מהרהר על כך במדינה ? שקוברים אותו ואת נושיו (שאף הם זקוקים לכסף) יחד עם החורבות? מה צומח מכך ? כל הצדדים מפסידים הוא איננו חי בכבוד הנושים לעולם רודפים את כספם (ובצדק) והתחושה הרעה מלווה את כולם.
,תסלחו לי בבקשה , חלם  |  02.12.11
לכל התגובות