אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כלל תעשיות השלימה את מכירת השליטה בפאנדטק בתמורה ל-205 מיליון דולר צילום: ורדי כהנא

כלל תעשיות השלימה את מכירת השליטה בפאנדטק בתמורה ל-205 מיליון דולר

כלל תעשיות תרשום רווח הון של 430 מיליון שקל ברבעון הרביעי. במסגרת העסקה תקבל כת"ש בתמורה למניות פאנדטק שבבעלותה סך של כ-205 מיליון דולר

30.11.2011, 17:25 | שהם לוי
חמצן לקבוצת אי.די.בי אחרי שרשרת ההפסדים שרשמה ברבעון השלישי ומתחילת השנה: כלל תעשיות הודיעה כי פאנדטק חברה בת בבעלות של כ-58%, הודיעה היום (ד') כי הושלמה עסקה עם קרן GTCR, קרן פרייבט אקוויטי אמריקאית, לרכישת מלוא הון מניותיה של פאנדטק במזומן לפי מחיר של 23.33 דולר למניה - מחיר המשקף שווי של כ-390 מיליון דולר לפאנדטק.

במסגרת העסקה תקבל כת"ש בתמורה למניות פאנדטק שבבעלותה סך של כ-205 מיליון דולר ותרשום רווח של כ-430מיליון שקל ברבעון הרביעי.

אבי פישר, מנכ"ל משותף בכת"ש ויו"ר פאנדטק אמר היום בהתייחס לעסקה: "אנו גאים ומרוצים מאוד מהשלמת העסקה. כלל תעשיות השקיעה לראשונה בפאנדטק לפני כ-13 שנה והעמיקה מאוד את מעורבותה בשנים האחרונות. במרוצת השנים הפכה פאנדטק לחברה גלובלית וחדשנית המפתחת ומשווקת סל רחב של מוצרים לבנקים ולמוסדות הפיננסיים המובילים בעולם. העסקה משקפת את ההכרה הבינלאומית בהישגיה של פאנדטק ומגלמת תשואה נאה למשקיעים. זו תעודת כבוד לפאנדטק ולתעשיית ההיי-טק במדינת ישראל, בייחוד על רקע מצב השווקים בעולם.ברצוני להודות לעובדי החברה ולהנהלה בראשות ראובן בן מנחם על המסירות והעבודה הקשה. אני מאמין כי החברה תמשיך לצמוח, להתפתח ולהוביל את השוק גם תחת GTCR".

לאחר העסקה צפויה להתמזג פעילות חברת BankServ לתוך פאנדטק. הנהלת פאנדטק, בראשות המנכ"ל והמייסד ראובן בן מנחם, תמשיך להוביל את החברה הממוזגת.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות