אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רש"ת תפרסם מכרז לבתי קפה בדיוטי פרי צילם: עמית שעל

רש"ת תפרסם מכרז לבתי קפה בדיוטי פרי

מדובר במכרז להפעלת שני בתי קפה בטרמינל 3 בנתב"ג, במקום רשת ארקפה שסיימה את תקופת ההתקשרות

01.12.2011, 08:09 | יסמין גיל

רשות שדות התעופה (רש"ת) צפויה לפרסם היום (ה') מכרז להפעלת שני בתי קפה בטרמינל 3 בנתב"ג, האחד ב"כיכר" במתחם החנויות הפטורות ממכס (דיוטי פרי) והשני בזרוע D - הזרוע לעלייה לטיסות אל על. מדובר בבתי הקפה שכיום מופעלים על ידי רשת ארקפה. לאחרונה פורסם מכרז נוסף להפעלת שני בתי קפה בזרועות B ו-C במקום חברת סגפרדו. שתי רשתות הקפה סיימו את תקופת ההתקשרות עם הרשות.

רשאים להשתתף במכרז בתי הקפה או רשתות בתי קפה עם מחזור מכירות של 5.5 מיליון שקל ב-2009 ו-2010 גם יחד. תקופת הזיכיון לחמש שנים ואופציה ל-36 חודשים נוספים. על פי נתוני רש"ת, מחזור המכירות של בתי הקפה כיום ב"כיכר" ובזרוע D, מוערך בכ-2 מיליון שקל בחודש.

מכרזים נוספים שעתידים להתפרסם בקרוב: הפעלת בית מאפה והפעלת בית קפה באולם מקבלי הפנים בטרמינל 3, הפעלת בתי קפה בטרמינל 1 לטיסות פנים ארציות, הפעלת מסעדה בחזית טרמינל 1 והפעלת בית קפה בשדה התעופה דב הוז בתל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
למה מזון בדיוטי פרי עולה כול כך יקר? זה למה!
רשות שדות התעופה פשוט מוציאה מכרז במחיר קבוע שנתי שעל בעל החנות לשלם לה אם הוא רוצה לעסוק איתה עסקים כמו בקניון ששוכרים שטח אבל היא דורשת גם כסף מעבר לכך. לעיתים הם גובים תמלוגים על פי מספר העוברים בשדה, תשלום פר ראש , גם אם ה"ראש" לא קנה אצל החנות. לכן המחירים שהחנויות גובות על מזון הם יקרים אש!!! ובסופו של דבר כולם מפסידים, חנויות זולות לא נכנסות, חנויות יקרות גובות מחיר גבוה למוצר ולכן מוכרות פחות ולבסוף עוזבות מחוסר ברירה או שהמכרז מסתיים והרשות תופסת פראייר חדש שעוד לא מבין כמה הוא הולך להפסיד. אבל אנחנו הצרכנים , אנו המפסידים הכי גדולים, כרגיל.
אלון , מרכז  |  01.12.11