אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעוד חודשיים: גרסת ניסיון פומבית של ווינדוס 8 - וחנות אפליקציות

בעוד חודשיים: גרסת ניסיון פומבית של ווינדוס 8 - וחנות אפליקציות

עם זאת, עדיין לא ברור מתי תצא גרסתה הסופית של מערכת ההפעלה. חנות היישומים תעניק למפתחים מצליחים אחוז גבוה יותר מההכנסות

07.12.2011, 12:20 | יוסי גורביץ
מיקרוסופט הודיעה אמש (ג') כי במהלך פברואר הקרוב, היא תשחרר את גרסת הבטא הפומבית (גרסת ניסיון) של מערכת ההפעלה החדשה שלה, ווינדוס 8 - כך דיווח המגזין המקוון The Verge.

החברה שחררה את הגרסה למפתחים לפני כשלושה חודשים, והיא מדווחת כי עד כה מספר ההורדות שלה עומד על כשלושה מיליון. עם זאת, אין עדיין כל עדכון באשר לתאריך צאתה של ווינדוס 8 לשוק – אם כי ההערכות אומרות שהדבר יקרה ברבעון האחרון של 2012. גרסת הבטא הפומבית קרובה הרבה יותר לגרסה הסופית של המערכת מאשר הגרסה שנמסרה למפתחים, ושאותה בדק "כלכליסט".

מיקרוסופט הודיעה עוד אמש כי בסוף פברואר תשיק את חנות האפליקציות הייעודית של ווינדוס 8, ומציעה הטבה למפתחים: אף על פי שמיקרוסופט גובה מהמפתחים 30% מההכנסות – מסורת שהתחילה באפסטור של אפל, המשיכה למרקט של גוגל ומשם לשאר חנויות האפליקציות – הרי שאם המפתח יצליח למכור יישומים בשווי בהיקף העולה על 25 אלף דולר, מיקרוסופט תקטין את חלקה בהכנסות ל-20%.

החנות גם תאפשר למשתמשים לבחון גרסאות הדגמה של אפליקציות, ואם הן מוצאות חן בעיניהם לרכוש ולהתקין את האפליקציה המלאה. מחירי האפליקציות בתשלום שיימכרו בחנות ינועו בין 1.49 דולר ל-999.99 דולר: זהו מחיר בסיס גבוה מזה שבחנויות של אפל וגוגל, העומד על 99 סנט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות