אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטייניץ: "אני גאה בכך שבמשמרת שלי הצלחתי להכניס שעון נוכחות למערכת הבריאות" צילום: נועם מושקוביץ'

שטייניץ: "אני גאה בכך שבמשמרת שלי הצלחתי להכניס שעון נוכחות למערכת הבריאות"

שר האוצר בראיון לגלי צה"ל: "רופאים שיעשו שעות נוספות במסירות יקבלו את התוספת המגיעה להם, ורופאים שלא ימלאו את תפקידם ייקראו לסדר"

08.12.2011, 09:00 | כתב כלכליסט

"אני גאה בכך שבמשמרת שלי סוף סוף הצלחתי להכניס שעון נוכחות למערכת הבריאות - דבר שיוביל לכך שרופאים שיעשו שעות נוספות במסירות יקבלו את התוספת המגיעה להם, ורופאים שלא ימלאו את תפקידם ייקראו לסדר". כך אמר הבוקר   שר האוצר, יובל שטייניץ, בראיון לגלי צה"ל, בעקבות חתימת ההסכם לפנות בוקר עם המתמחים.

שטייניץ הדגיש בדבריו כי .מדובר ברפורמה ענקית שתשנה את כל מערכת הבריאות, כלשונו. "יהיו רופאים מומחים בכל שעות היממה, כלל הרופאים יעבדו בתנאים טובים יותר וכולנו נקבל שירות יותר טוב", אמר.

 הסכם המתמחים אושר לאחר שבסוף ספירת קולות הרופאים שהגישו בעבר את מכתבי ההתפטרות שלהם, קיבל ההסכם רוב של 269 מתמחים לעומת 163 מתנגדים. בית החולים איכילוב הוא היחידי בו לא ניתן רוב להסכם.

יושב-ראש ההסתדרות הרפואית, ד"ר לאוניד אידלמן, הביע אף הוא שביעות רצון מחתימת ההסכם. "ההסכמות שהושגו חשובות ביותר, לא רק לרופאים הצעירים, אלא לכל הרופאים ולרפואה במדינת ישראל לשנים קדימה. אין ספק שהתוספת להסכם היא תוספת מכובדת שמחזקת את ההסכם ואת הרפואה הציבורית במדינה", אמר והוסיף: "המתמחים יכולים לחזור כעת לעבודה בראש מורם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
הוא חושב שרופא-פקיד זה טוב??? איפה הוא חי? אה, כן - ברפואה פרטית
שעות נוספות ישולמו רק תחת כל מיני תנאים לא תנאים, ורק אם יהיה תקציב לזה לבתי החולים (שסובלים ממצוקה תקציבית). כשהרופא שלכם מסתכל בשעון ומפסיק להתייחס אליכם - תתקשרו לשטייניץ להודות לו. עד עכשיו רופאים עבדו בלי לקבל כלום על שעות נוספות וטחנו שעות. כי זו השליחות שלהם. עכשיו הוא מכריח אותם להיות פקידים, לא לתת לכם יותר תמיכה מהבית כי זה לא נספר. לא לעבוד דקה יותר ממה שמשלמים להם. יופי שטייניץ. תתגאה. [חוק לשון הרע]
ולא, לא ישלמו להם שעות נוספות  |  08.12.11
לכל התגובות