אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפסקת אש? המפגינים נגד שטראוס טוענים שהחברה קראה להם להידברות צילום: בלומברג

הפסקת אש? המפגינים נגד שטראוס טוענים שהחברה קראה להם להידברות

תנועת "ישראל יקרה לנו" הודיעה על הפוגה בהפגנות לאחר שלטענתם עופרה שטראוס קראה להם להידברות. כתבו בדף הפייסבוק: "נמתין מספר ימים כדי לראות: האם עופרה שטראוס תעמוד בדבריה ותבצע התאמות נוספות במחירים"

08.12.2011, 12:38 | גיל קליאן
אחרי ההפגנה מול ביתו של מנכ"ל שטראוס, גדי לסין, והפגנה שנערכה אתמול מול ביתו של מנכ"ל שטראוס ישראל, ציון בלס, החליטו בתנועת "ישראל יקרה לנו" שהובילה את מחאת הקוטג' על הפוגה בהפגנות. זאת לאור קריאתה, לטענת אנשי התנועה, של עפרה שטראוס להידברות עם הקבוצה. היום (חמישי) תוכננה הפגנה מול ביתו של בכיר אחר בקבוצה.

עם זאת, עד כה לא אישרה קבוצת שטראוס כי עופרה שטראוס אכן קראה להידברות עם המפגינים

במכתב שפורסם בעמוד הפייסבוק של הקבוצה נכתב, כי "נמתין מספר ימים כדי לראות: האם עופרה שטראוס תעמוד בדבריה אמש לשני ערוצי הטלוויזיה ותבצע התאמות נוספות במחירים. אנו מקווים שהנפילה במחירי הסחורות בעולם (בפרט קפה וקקאו) תועבר גם לצרכן הישראלי ולא תמשיך להישאר כרווחים מוגזמים בידי שטראוס. את ההפוגה ננצל, כמדי יום חמישי, להמשך הדיאלוג הישיר שלנו עם הצרכנים בסופרים ברחבי הארץ".

לדברי בני גרובמן, ממובילי המאבק, להפגנה אתמול מול ביתו של בלס ברמת ישי הגיעו 20-25 פעילים. גרובמן סיפר כי "קראנו לבלס לצאת החוצה, והמשטרה ביקשה מאיתנו לא להפריע את מנוחת השכנים. השכנים דווקא אמרו לנו שזה לא מפריע וחלקם אפילו הצטרפו להפגנה".

את הוזלת המחירים האחרונה של שטראוס כינה גרובמן "מגוחכת". לדבריו, "לציבור מגיע הרבה יותר. אנחנו רוצים דבר פשוט: שבישראל יהיה יקר כמו באירופה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות