אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רון אבידן ימונה למנכ"ל עופר השקעות במקום אבי לוי צילום: עמית שעל

רון אבידן ימונה למנכ"ל עופר השקעות במקום אבי לוי

לוי ימשיך לנהל את חברת בריטיש ישראל שבשליטת עופר השקעות. בחודש שעבר הוגש נגדו כתב אישום על הרצת אג"ח של מליסרון בעת שכיהן כמנכ"ל החברה

08.12.2011, 19:17 | שי פאוזנר

רון אבידן, מי שכיהן בעשור האחרון בסדרת תפקידים בשוק הנדל"ן, מונה למנכ"ל חברת עופר השקעות. אבידן יחליף את אבי לוי, שימשיך לנהל את בריטיש ישראל.

אבידן, ששימש בעבר כסמנכ"ל בחברת מבני תעשייה שבשליטת אליעזר פישמן וניהל חלקים מפעילות הנדל"ן של חברת סקורפיו של המיליארדר בני שטיינמץ, יצורף לקבוצת הניהול שפועלת בחברה תחת היו"ר ליאורה עופר.

אבידן נחשב למנהל מוצלח בתחום הנדל"ן עם הבנה מעמיקה בנדל"ן מניב, ויהיה אחראי על תיק נכסים עתיר פעילות עם מלונות בישראל ובחו"ל, פעילות בשוקי המגורים בישראל ונדל"ן מניב.

לוי, האיש שנחשב  ליד ימינה של ליאורה עופר ולאיש החזק בחברת מליסרון שבשליטת עופר השקעות, מנהל בחודשים האחרונים את פעילות ענקית הקניונים הישראלית בריטיש ישראל, מאז שהמנכ"ל הקודם של החברה, עמיר בירם, פרש. זאת בעקבות מכירת השליטה בבריטיש ישראל למליסרון אשתקד על יד המיליארדרים ליאו נואי ופויו זבלודוביץ תמורת 1.7 מיליארד שקל.

נגד לוי הוגש בחודש שעבר כתב אישום שבו הואשם יחד עם אחרים בהרצת אג"ח של מליסרון בנובמבר 2009 לקראת הנפקת אג"ח נוספות של החברה, בעת שכיהן כמנכ"ל החברה. 

חברת עופר השקעות אישרה את הדברים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות