אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
IVG הישראלית תבנה דיור בר השגה במקסיקו צילום: בלומברג

IVG הישראלית תבנה דיור בר השגה במקסיקו

החברה, שבראשה עומדים שחר רז ושגיא דורון תבנה מאות יח"ד לחברי איגוד הכורים המקסיקני. עלות משוערת ליחידה - 40 אלף דולר

14.12.2011, 12:02 | שירלי ששון-עזר

חברת IVG group הישראלית, שבראשה עומדים שחר רז ושגיא דורון תבנה מאות יחידות דיור לחברי איגוד הכורים המקסיקני, כאשר עלותה המשוערת של כל יחידה יעמוד על כ-40 אלף דולר

החברה חתמה בתחילת החודש על הסכם עקרונות למכירת מאות יחידות דיור לעובדי מדינה בלה פאס הממוקמת בצד המערבי של מקסיקו בסמוך לגבול עם ארה"ב ודרומית לסן דייגו. כחלק מהפרויקט ייבנו במקום תשתיות, מוסדות ציבור וחינוך.

ההסכם נחתם מול נציגי איגוד הכורים ובמסגרתו ייבנו 1,150 יחידות דיור על שטח של 227 דונם. על פי התוכנית ייבנו 4 יחידות צמודות קרקע על כל דונם. בשלב א' מתוכננות 250 יחידות צמודות קרקע על שטח כולל של 60 דונם. שטחה הבנוי של כל יחידת דיור יעמוד על כ-50 מ"ר ומחירה יעמוד על כ-40 אלף דולר. בנק מקומי יספק לכורים 95% מהסכום באמצעות משכנתה.

וילות שמשקיפות למפרץ

מדובר בעסקה שנייה אותה השלימו רז ודורון במערב מקסיקו. בחודש שעבר חתמה הקבוצה על הסכם עקרונות עם עיריית לה פאס, למכירת מאות יחידות קרקע לעובדי מדינה בשטח של 1,800 דונם של קרקע חקלאית שהופשרה לבנייה צמודת קרקע.

על פי ההסכם שנחתם עם העירייה, השטח שישווק לעובדי המדינה יכלול מאות יחידות קרקע בשטח ממוצע של כ-350 מ"ר. בחלק אחר של השטח מייעדת הקבוצה בניית שכונה סגורה של 100 דונם ועליה 70 בתים המשקיפים למפרץ והמיועדים לפנסיונרים אמריקאים שגילו את האזור. עלות בית כזה בין רבע לחצי מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות