אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקראת סגירה? כל הפקות הבוקר של ערוץ 10 בוטלו צילום: נועם מושקוביץ

לקראת סגירה? כל הפקות הבוקר של ערוץ 10 בוטלו

החברה עצרה את העבודות להכשרת אולפנים לחדשות 10 בנווה אילן. לדברי בכיר בערוץ 10: "לפי מה שמסתמן, אנחנו נפסיק את שידורינו בסוף ינואר ולכן זה כסף שהולך לפח"

14.12.2011, 18:43 | שלי פריצקר

ערוץ 10 פותח בסדרת קיצוצים לקראת הסגירה הצפויה ב-27 בינואר 2012. הערוץ החליט על הפסקת העבודות להעברת חברת החדשות אל נווה אילן, לאחר שהתחייב לעשות זאת עד סוף השנה ואף קיבל אישור מהרשות השנייה להעביר את החברה באופן זמני לאופני JCS בירושלים.

עוד הוחלט בערוץ לבטל את הפקות תוכניות הבוקר המוקלטות כמו "משפחה עשר", "זמן מיסטיקה", "אשת חייל", "מספרים מדברים", "בריאות עם פרופ' רפי קרסו", "איזה יופי" עם נעמה קסרי, ו"המקצוענים". כמו כן, בקרוב יירדו מהמסך "מה נסגר" עם רועי בר נתן, רצועת האוכל המשודרת ב-16:00 והפקת הדרמה "אלנבי" של מוש דנון. הערוץ הודיע למפיקי התוכניות כי כבר בימים הקרובים לוח השידורים יורכב משידורים חוזרים בלבד, וכי ההפקות מופסקות לאלתר.

עוד הוחלט להפסיק את עבודת מחלקת היח"צ והפרומו על תוכניות הריאליטי "היפה והחנון" ו"הישרדות", שהיו אמורות לעלות בסוף ינואר.

בערוץ החליטו על שורת הקיצוצים לאור החלטת ועדת הכלכלה השבוע, שלא לדחות את תשלום חובות הערוץ למדינה בגין דמי זיכיון ותמלוגים בסך 45 מיליון שקל.

לדברי בכיר בערוץ 10, "לפי מה שמסתמן, אנחנו נפסיק את שידורינו בסוף ינואר ולכן אין שום טעם או היגיון בהמשך ההשקעה האדירה הכרוכה בהעברת חברת החדשות לנווה אילן. זה כסף שהולך לפח".

בהתייחס לאופציה כי החדשות ישודרו בינתיים מאולפנים בירושלים, אמר הבכיר כי חברת חדשות לא תעבור לעיר הבירה מסוף דצמבר ועד לתאריך הסגירה הייעודי ב-27 בינואר. זאת למרות שכך מתחייב בחוק. "גם ככה אנחנו נסגרים, אז למה לעבור? אנחנו נשדר חדשות מבית הוורד עד לסגירה".

בערוץ 10 אישרו את הפרטים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
תגובה
ממועד הפתיחה חובה היה לתגמל את העובדים בכלל והבכירים בפרט בשכר ראלי ולא כזה שחורג מכל פרופורציה - עלויות אלו ואיכות התוכניות הם מבין הגורמים שהביאו אותנו לרגע זה. אסור לממן מכספי הציבור כשל ניהולי פרטי. ייטב אים יופנו תקציבים אלו למיעוטי יכולת ולחינוך
מיטרני יצחק  |  17.12.11
6.
לא הפסד גדול
א. באמת לא הפסד גדול, תסתכלו על רשימת התוכניות שבוטלו, חסר משהו למישהו ? ב. חובות צריך לשלם ! צריך לוודא שהחברה לא סוגרים את הערוץ, לא משלמים את החובות, ומוכרים את כל החומר למשהו אחר כדי לכסות על הפסדים. ג. יש ערוץ מסחרי מאוד מצליח - כך שהבעיה היא לא בשיטה/במדינה/בעלויות. הבעיה היא כנראה בערוץ 10, שעשה עבודה סבירה, אבל לא מספיק טובה להציג אלטרנטיבה לערוץ 2. במקום לנסות להיות איכותי יותר, ניסה לחכות , ומה לעשות החיקוי תמיד פחות טוב מהמקור.
דני  |  15.12.11
לכל התגובות