אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמפיין עולמי: הפוך, גוטה!

קמפיין עולמי: הפוך, גוטה!

המודעה מפרסמת צמיגים חדשניים, כך שאפילו אם דוקרן שהתבלבל חורר לגמרי את הפנימית, תוכל להמשיך לנסוע כרגיל עד 80 ק"מ בלי להחליף גלגל

15.12.2011, 12:33 | תמי מלצר־רוזנווקס

בכל פעם שאתם יוצאים מחניון, האם גם אצלכם מקנן החשש שאולי מישהו התבלבל והרכיב את הדוקרנים בכיוון ההפוך? כמה שניות מאוחר יותר, כשגלגלי המכונית מכניעים את הדוקרנים המאיימים ומשכיבים אותם בכוח לכביש, האם גם אצלכם מתחלף החשש בתחושת ניצחון משכרת?

כנראה יש משהו בשיני הברזל הללו שמעורר בכולנו פחדים, ובדיוק בגלל הפחדים האלה המודעה עובדת. בואו לא נשכח גם שמדובר במודעה טורקית, ובטורקיה כמו בטורקיה, מה שיכול להתהפך - מתהפך.

הלקוח: צמיגי Continental. המדינה: טורקיה. משרד הפרסום: Lowe, איסטנבול הלקוח: צמיגי Continental. המדינה: טורקיה. משרד הפרסום: Lowe, איסטנבול הלקוח: צמיגי Continental. המדינה: טורקיה. משרד הפרסום: Lowe, איסטנבול

המודעה מפרסמת את ה־Runflat Tires, צמיגים חדשניים עם חיזוק פנימי בדפנות, כך שאפילו אם דוקרן שהתבלבל חורר לגמרי את הפנימית, אל דאגה: תוכל להמשיך לנסוע כרגיל עד 80 ק"מ בלי להחליף גלגל!

בעלי חושב שזה מוצר גאוני, אם כי אני לא מבינה מה הגליק הגדול; הרי אני עושה כך מאז ומתמיד וממשיכה לנסוע קילומטרים עם גלגל מפונצ'ר, בלי קשר לסוג הצמיג.

הכותבת היא קופירייטרית בכירה בגליקמן־נטלר־סמסונוב

הלקוח: צמיגי Continental. המדינה: טורקיה. משרד הפרסום: Lowe, איסטנבול

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות