אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוטי קירשנבאום אופטימי: "אני לא חושב שערוץ 10 ייסגר" צילום: אוראל כהן

מוטי קירשנבאום אופטימי: "אני לא חושב שערוץ 10 ייסגר"

קירשנבאום הסביר למה לדעתו הרקע לסגירה הוא פוליטי: "ראיתי את האלקינים אחרי הישיבה בכנסת קופצים ושמחים, באופן שזכור לי רק כמו אחרי ההצבעה על תוכנית החלוקה. ככה שמח אלקין? על מה? מאיפה נובעת השמחה הזו אם לא מנקמה?"

15.12.2011, 14:14 | שלי פריצקר

"אני לא חושב שערוץ 10 ייסגר. אני אופטימי כי אני מאמין שהערוץ לא ייסגר בגלל חוב כזה", כך אומר מוטי קירשנבאום, בראיון לתוכנית "הינשופים" שתשודר הערב בערוץ 8 ב-HOT.

"יכול להיות שיש מחשבה פוליטית של נקמנות כזו, אבל אני רוצה להתייחס לבעיה עצמה – והיא פתירה", הוסיף קירשנבאום המגיש תוכנית אקטואליה בערוץ.

כזכור הערוץ הודיע השבוע כי ייסגר ב-27 בינואר. זאת לאחר שוועדת הכלכלה לא אישרה את דחיית פירעון חובותיו בהיקף 60 מיליון שקל בשנה, ועליו לשלם את הסכום עד סוף החודש.

בראיון הוא מספר עוד על ימיו כמנכ"ל רשות השידור כשבנימין נתניהו נבחר לראש הממשלה ב-1996. "כשביבי עלה לשלטון היה צריך לאשר את תקציב הרשות, ואני זוכר שח"כ אברהם רביץ, ראש ועדת הכספים, לקח אותי החוצה ואמר 'הם רוצים שתתפטר ואז הכל יהיה בסדר'. אז את זה אנחנו כבר מכירים".

קירשנבאום נשאל מתי בכל זאת הבין שזה עניין פוליטי? "כשראיתי את האלקינים אחרי הישיבה בכנסת קופצים ושמחים, באופן שזכור לי רק כמו אחרי ההצבעה על תוכנית החלוקה. ככה שמח אלקין? על מה הוא שמח? על הצבעה טכנית בוועדת כלכלה שהיא בכלל על דחייה, אפילו לא על ביטול. מאיפה נובעת השמחה הזו אם לא מנקמה? אבל אלקין לא לבד, שלחו אותו – הוא כלי. שלח אותו ביבי, או מישהו ממשרד רה"מ – הכל היה פוליטי מצחין".

עם זאת הוא אומר "הערוץ לא ייסגר - זו תהיה התבזות עצומה של נתניהו והאלקינים והכנופיה הזו שכל שני וחמישי מציפה אותנו בהצעות חוק כאלה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
העיקר שאתם כבר שבועות מתגוללים על נתניהו. מדוע שכספי המיסים שלי יממנו ערוץ פרטי?
רק כי כמה בעלי הון לא רוצים להכניס את היד לכיס ולשלם את ההתחיבויות שלהם. מה ההבדל בין חוב של מימן לחוב של תשובה? העיקר שיש עוד סיבה ללכלך על נתניהו. מדוע כספי המיסים שלי צריכים לממן משכורות עתק וערוץ פרטי?
החוב הוא לציבור  |  15.12.11
לכל התגובות