אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפי פיתוח רכשה את החניון שליד קניון אפימול מעיריית מוסקבה ב-126 מיליון דולר

אפי פיתוח רכשה את החניון שליד קניון אפימול מעיריית מוסקבה ב-126 מיליון דולר

בחניון 2,700 מקומות חניה. עד כה כ-65% מעבודות ההקמה של החניון הושלמו. התמורה בעסקה תועבר על ידי חברה בת של אפי פיתוח בארבעה תשלומים כשהראשון ישולם בינואר הקרוב

16.12.2011, 11:17 | שהם לוי

אפריקה ישראל דיווחה הבוקר (ו') לבורסה בתל אביב כי חברה בת של אפי פיתוח,Bellgate Constructions Limited , המחזיקה בזכויות בקניון אפימול, חתמה על הסכם עם עיריית מוסקבה לרכישת החניון שליד קניון אפימול – קניון הדגל של החברה ברוסיה שאותו פתחה ברבעון השני.  בחניון 2,700 מקומות חניה. על פי ההסכם, אפי פיתוח תשלם בתמורה 126 מיליון דולר. נכון למועד הדיווח של החברה לבורסה כ-65% מעבודות ההקמה של החניון הושלמו. על פי ההסכם, התמורה תשולם בארבעה תשלומים, הראשון שבהם עד ינואר הקרוב.

על פי ההסכם, עם השלמת העבודות בחניון, תעביר החברה הבת של אפי פיתוח לעיריית מוסקבה חלק משטחי השרות של החניון, וזאת בתמורה לסך של כ-12 מיליון רובל, או כ-390,000 דולר.

אפי פיתוח טרם השלימה את העסקה והסדרים שונים לשם העברת הזכויות בחניון. מסירת החניון ורישום הזכויות כאמור מתוכננים להתבצע בסמוך לביצוע התשלום הראשון, בכפוף לבדיקות קבלה והתאמה על ידי אפי פיתוח.

אפי פיתוח ממשיכה לנהל את מגעיה עם בנק VTB בעניין מימון רכישת החניון והשלמת עבודות ההקמה בו, לרבות בעניין רכישתן האפשרית של כ-600 חניות בחניון, לאחר השלמתו, על ידי הבנק לצרכים עצמיים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות