אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בוקה וריבר עם ספונסר משותף?

בוקה וריבר עם ספונסר משותף?

דיווח: הבנק הארגנטיני Banco Frances, מקבוצת הבנקאות הספרדית BBVA, יהיה החל מהשנה הקרובה נותן החסות הראשי של שני מועדוני הפאר והיריבים המושבעים

19.12.2011, 13:59 | רונן וודלינגר

נסו לדמיין את ברצלונה וריאל מדריד עולות למגרש כשעל חולצותיהן מתנוססת אותה חסות. מוזר, לא? ובכן, זה כנראה בדיוק מה שהולך לקרות בשנים הקרובות בסופר קלאסיקו של ארגנטינה – בין בוקה ג'וניורס לריבר פלייט (בתנאי כמובן שהאחרונה תעפיל בחזרה לליגה הבכירה). לפי אתר ה"כרוניסטה", הבנק הארגנטיני Banco Frances, מקבוצת הבנקאות הספרדית BBVA, יהיה החל מהשנה הקרובה נותן החסות הראשי של שני מועדוני הפאר והיריבים המושבעים.

לפי הדיווח, האלופה בוקה תחל כבר בינואר הקרוב לממש את ההסכם עם הבנק, שישלם מצידו 4.5 מיליון דולר בעונה עד שנת 2014 תמורת הזכות ששמו יתנוסס על החולצות הצהובות-כחולות. מדובר בסכום כמעט כפול ממה שמקבלת בוקה במסגרת הסכם החסות עם LG. אגב, אין זה ההסכם הראשון בין מועדון הכדורגל והבנק המקומי, והשניים כבר מפעילים מזה זמן כרטיס אשראי משותף, שנקרא Tarjeta Xenesis ("כרטיס ז'נסיס" – אחד מכינוייה של בוקה).

בנוגע לריבר אין עדיין מספרים, שכן נותרו לקבוצה עוד שישה חודשים להשלמת הסכם החסות הנוכחי שלה עם חברת הנפט הברזילאית פטרובראס. הברזילאים, שלפי הדיווח נחושים להמשיך ולהופיע על החולצות של המיליונרים, משלמים כ-2 מיליון דולר בעונה מאז 2007.

עם זאת, מכשול אחד עשוי לסכל בכל זאת את המהלך. באתר "מארקה דה גול" מספרים כי הנשיא החדש של בוקה, דניאל אנג'ליקי, שנכנס לתפקידו ממש בימים האחרונים, מעדיף בתור נותנת חסות ראשית את Bwin – חברת ההימורים המקוונת, ששמה מופיע בין השאר על החולצות של שחקני ריאל מדריד.

מסתבר שלפני כחמש שנים כבר נעשה ניסיון לשדך בין הצדדים ושמה של החברה הופיע על חלק מפרטי הלבוש של המועדון – בין השאר בביקור של בוקה בישראל ב-2006 – אולם ההסכם לא יצא בזמנו לפועל. כעת, לפי הפרסום, נחוש הנשיא הנכנס להפוך את Bwin לאחת מנותנות החסות של הבוסטרוס, בין אם כספונסרית ראשית או כספונסרים משנית, ששמה יופיע על שרוול החולצה בלבד. למרות הנחישות, יש לציין שהחוק בארגנטינה מטיל מגבלות על פרסום של הימורים.

ועוד בשורה מכיוונה של ענקית הבנקאות הספרדית BBVA. התאגיד רכש השבוע את זכויות-השם של האצטדיון החדש של קבוצת ה-MLS יוסטון דינמו, שייקרא מעתה BBVA Compass Stadium. מדובר בפרויקט שאמור להסתיים במאי 2012 לקראת העונה הבאה של הליגה הצפון אמריקנית. האצטדיון צפוי להכיל 22-30 אלף מושבים ועלותו מוערכת ב-110 מיליון דולר. הבנק הספרדי, שמחזיק בעיר יוסטון משרדים מרכזיים, מממן חלק מההלוואה לפרויקט.

BBVA נותן החסות שם לליגה הספרדית ומעניק חסות גם ל-NBA. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות