אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו בירך בטוויטר על עסקת אנוביט: "ברוכה הבאה לישראל, אפל" צילום: עומר מירון

נתניהו בירך בטוויטר על עסקת אנוביט: "ברוכה הבאה לישראל, אפל"

"אני בטוח שפירות הידע הישראלי רק יועילו לך", כתב ראש הממשלה לענקית הטכנולוגיה בעקבות רכישתו של הסטארט-אפ הישראלי

20.12.2011, 15:16 | עומר כביר ואסף גלעד

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בירך היום (ג') את אפל על רכישת אנוביט הישראלית, בסכום המוערך בעד חצי מיליארד דולר. מנהלי אנוביט כינסו את עובדי החברה בהרצליה כדי להודיע להם על העסקה, שהמגעים להשלמתה נחשפו ב"כלכליסט" לפני שבוע. חברת הענק הבינלאומית תבצע בכך את הרכישה הראשונה שלה בארץ.

"ברוכה הבאה לישראל, אפל, בעקבות הרכישה הראשונה שלך כאן", כתב נתניהו באנגלית בחשבון הטוויטר של משרד ראש הממשלה. "אני בטוח שפירות הידע הישראלי רק יועילו לך".

אנוביט, הממוקמת בהרצליה פיתוח, מפתחת שבב המתמחה בייעול עבודת זיכרונות פלאש באמצעות טכנולוגיה ייחודית לעיבוד אותות (DSP). השבב משולב כבר כיום במכשירים הפופולריים של אפל, בהם האייפון, האייפד ומחשבי מקבוק אייר.

 

במקביל תקים אפל את מרכז הפיתוח הראשון שלה בארץ: המרכז, הראשון שמקימה ענקית הטכנולוגיה מחוץ לארה"ב אי פעם, ימוקם כנראה במת"מ חיפה. משלחת של החברה, בראשות סגן הנשיא אד פרנק, הגיעה לביקור בישראל וערכה מפגשים עם כמה חברות הייטק מקומיות. בין השאר הגיע פרנק למשרדי אינטל במת"מ חיפה.

הציוץ של נתניהו, צילום: Twitter הציוץ של נתניהו | צילום: Twitter הציוץ של נתניהו, צילום: Twitter

הפעם האחרונה שבה נתניהו עידכן בחשבון הטוויטר שלו בנושאים טכנולוגיים היתה בתחילת החודש, כאשר הממשלה אישרה להעלות את סכום הפטור ממכס על קניות באינטרנט. אך השירות החברתי אינו מסב רק נחת לראש הממשלה ולאנשיו: בעקבות הסערה סביב השבחים שהורעפו על נתניהו בטקס הזיכרון לנספי אסון הכרמל, העלו לאורך היום עשרות גולשים תמונות וציוצים הלועגים לנתניהו תחת התגית bibifacts#.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות