אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בני יהודה: שון מקייטן נחקר בארה"ב צילום: טל שחר

בני יהודה: שון מקייטן נחקר בארה"ב

איש העסקים שאמור לרכוש את הקבוצה נחשד בהעברת כספים למדינות עולם שלישי, ונאסר עליו לצאת מארה"ב. מקייטן: "אני לא מוטרד, לא עשינו משהו לא חוקי"

21.12.2011, 12:28 | כתב ynet וכתב כלכליסט

עסקיו של שון מקייטן, שעתיד לרכוש במאי הקרוב את בני־יהודה, נמצאים תחת חקירה של רשויות מס ההכנסה בארה"ב. החקירה בגין חשד, לכאורה, להעברות כספים למדינות עולם שלישי, מתנהלת כבר מספר חודשים והובאה לידיעתו של מקייטן לא מזמן.

במסגרת החקירה הוקפאו כספי החברה שבבעלותו, ובמקביל הוציא מס ההכנסה האמריקני צו עיכוב יציאה מארה"ב כנגד מקייטן לתקופה בלתי מוגבלת, עד אשר תסתיים החקירה. מקייטן אישר אתמול (ג') ל"ידיעות אחרונות" את דבר החקירה ואמר: "אני לא מוטרד בכלל, מעולם לא עשינו משהו לא חוקי. הכל נעשה במסגרת מסודרת של החברה ובתיאום עם רואי החשבון".

עדיין בבני יהודה, .מנ"כל הקבוצה משה דמאיו יחליף את חזי מגן כנציג של בני-יהודה בהתאחדות לכדורגל. מגן הגיש את התפטרותו כחבר מזכירות, חבר הנהלה ויו"ר ועדת הנוער. אתמול גם עדכנו בהתאחדות לכדורגל על הפסקת חברותו של מוני הראל, לשעבר בעלי הפועל תל אביבף במזכירות ההתאחדות ובהנהלת ההתאחדות וצירוף אלי טביב, הבעלים כיום של הפועל תל אביב, כחבר מזכירות וכחבר הנהלת ההתאחדות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות