אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בקשה לתביעה ייצוגית נגד יבואנית רנו: הפלואנס רועדת

בקשה לתביעה ייצוגית נגד יבואנית רנו: הפלואנס רועדת

התובע טוען כי במכונית קיים פגם שמתבטא ברעידות בתחילת הנסיעה ונקישה והשהיה בשילוב ובמעבר הילוכים. היקף התביעה: 156 מיליון שקל

21.12.2011, 14:02 | תומר הדר

תביעה, ובקשה לאשרה כייצוגית ייצוגית על סך של 156.8 מיליון שקלים הוגשה היום נגד קבוצת קרסו, יבואנית מכוניות רנו. כך דיווחה החברה לבורסה.

על פי נוסח התביעה, טוען התובע שמבקש לעצמו סכום של 49,800 שקלים, כי במכוניות רנו פלואנס, שמצוידות במנוע בנפח 1.6 ליטרים ובתיבת הילוכים אוטומטית קיים פגם שמתבטא ב"רעידות בתחילת הנסיעה ונקישה והשהיה בשילוב ובמעבר הילוכים".

על פי התובע, החברה לא נקטה בפעולות על מנת ליידע את צרכניה אודות פגם זה בעת מכירת הרכב. מהבקשה לאישור התביעה כייצוגית עולה, כי התובע מבקש לייצג את כל מי שרכש רנו פלואנס סדאן, או קיבל רכב שכזה בליסינג בשנים 2010 ו-2011. יצויין שבחברת רנו העולמית לא התקבלו מעולם דיווחים על רעידות ברכבי רנו פלואנס מהדגם המוזכר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

32.
גם הפלואנס שלי רועדת מאד מאד במעבר ההילוך
פלואנס שלי גם רועדת במעבר ההילוך פניתית למוסך תלפיות שהעבירו הנושא ליבואן כבר לפני הרבה שבועות וטרם קיבלתי אפילו טלפון אחד לשמוע מי מטפל וכיצד פניתי לקרסו והם אפילו לא רואים במחשב תלונה כזו,,, מנהל המוסך טוען שזה בטיפול המח' הטכנית המרכזית בת"א ואיני יכול לפנות אליהם אלא רק דרך המוסך, נו ? והמוסך רק מקבל תשובות לטענתם : "זה בחקירה" השארתי היום פרטים לכולם שיחזרו אלי ושמחתי לגלות שהמיפגע אינו רק ברכב שלי, זה נראה לי גם מסוכן לנסיעה ויש לי רצון עז להשבית הרכב לחלוטין ולכתוב לרנו צרפת
AVI , HAIFA  |  28.12.11
לכל התגובות