אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עמי פדרמן יקים קומפלקס מגורים ליד מגרש מכבי יפו צילום: אוראל כהן

עמי פדרמן יקים קומפלקס מגורים ליד מגרש מכבי יפו

קבוצת בולווארד שבבעלות פדרמן חתמה על עסקת קומבינציה באחת מעתודות הקרקע האחרונות באזור

22.12.2011, 08:21 | שירלי ששון-עזר

קבוצת בולווארד, שבבעלות נשיא התאחדות המלונות בישראל עמי פדרמן, בנו רון ושי פולונסקי, חתמה על עסקת קומבינציה לרכישת שטח הסמוך למגרש הכדורגל הישן של מכבי יפו. ל"כלכליסט" נודע כי הקרקע נמצאת בבעלות משותפת של חברת צפחה אינטרנשיונל וברנהולץ. במסגרת העסקה, יקבלו שתי החברות 40% מכלל המכירות בפרויקט.

מדובר במגרש בשטח 5 דונמים הממוקם בחלק הדרומי של שדרות ירושלים. הוא גובל ברחוב איסקוב מדרום, ברחוב חסידי אומות העולם ממזרח, ברחוב וכטנגוב מצפון ובשדרות ירושלים ממערב.

על המגרש שרכשה בולווארד מבעלים פרטיים תוכל הקבוצה לבנות 132 יחידות דיור ושטחי מסחר. את הפרויקט יתכנן אילן פיבקו, והוא יכלול דירות 3 חדרים בשטח של כ־80 מ"ר ודירות 4 חדרים בשטח 100 מ"ר, לצד דירות גן ופנטהאוזים. שטחי המסחר ייבנו בקומת הקרקע. עלות ההשקעה הצפויה בפרויקט הנה כ־100 מיליון שקל, ושווי המכירות המוערך עומד על 200 מיליון שקל. העסקה בוצעה באמצעות עו"ד גילי נאור־אליאס ורפאל מלמן ממשרד עורכי הדין מ. פירון ושות'.

המגרש ממוקם באחד האזורים הפחות מרכזיים ביפו. עם זאת, בשנים האחרונות קיבלה העיר דחיפה משמעותית מעיריית תל אביב, עם שיקום שוק הפשפשים ושיפוץ מתחם הנמל. במקביל חלה בנייה מסיבית בשכונת עג'מי.

פולונסקי, המשמש גם כמנכ"ל החברה, הסביר ל"כלכליסט" כי הקבוצה מאמינה באזור זה כמתחם המבוקש הבא של יפו. "זהו הפרויקט השלישי שלנו בדרום תל אביב־יפו בחמש השנים האחרונות. בעבר הצלחנו לזהות את ההתפתחות העתידית של רחוב הרצל, כמו גם את התפתחות מתחם מטלון שממערב לפלורנטין".

לדברי פולונסקי, ההשקעה באזורים אלו הניבה רווחים נאים: "מי שרכשו מאיתנו יחידות דיור בפרויקטים אלו הכפילו את השקעתם בתוך זמן קצר. יפו עוברת בשנים האחרונות מהפך. השלמת הפיתוח של אזור יפו העתיקה ורחוב יפת מפנה את תשומת הלב כעת לשדרות ירושלים. אנחנו מאמינים שבפרויקט החדש מדובר בהשקעה נכונה באזור מתעורר", הוסיף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות