אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היה סוכר: יו"ר ומנכ"ל סוגת דיוויד פרנקלין פורש אחרי 23 שנה צילום: גדי קבלו

היה סוכר: יו"ר ומנכ"ל סוגת דיוויד פרנקלין פורש אחרי 23 שנה

ג'יל גמון המשמש כמשנה למנכ"ל יחליף אותו בתפקיד. פרנקלין ימשיך לשמש כיועץ מקומי לסוגת וכיועץ לחברה האם ED& F MAN שמושבה בלונדון

25.12.2011, 11:39 | אורנה יפת

יו"ר ומנכ"ל סוגת, דיוויד פרנקלין, הודיע על פרישתו מהחברה לאחר 23 שנה. פרנקלין הגיע לסוגת בשנת 1988 והוא גם מחזיק במניות החברה האם של סוגת ED& F MAN. "אני עדיין מאמין בחברה ואין לי כוונה למשוך אותן בשלב זה", מסר פרנקלין ל"כלכליסט".

מחליפו של פרנקלין הוא ג'יל גמון (42) המשמש כמשנה למנכ"ל בשנים האחרונות. גמון בעל תואר שלישי בכלכלה מאוניברסיטת Pantheon Sorbonne Parisצרפת, והוא עובד בסוגת מזה 14 שנים. בין היתר שימש כמנהל רכש, סמנכ"ל שיווק ומכירות ובתפקידו האחרון כמשנה למנכ"ל בתחום הסחר.

פרנקלין (63) ימשיך לשמש כיועץ מקומי לסוגת וכיועץ לחברה האם ED& F MAN שמושבה בלונדון. "אני רוצה לעסוק בתחום התרומה לקהילה ואחרי הרבה שנות עבודה, להוריד את הקצב ליומיים בשבוע", אמר. לפני סוגת ניהל פרנקלין את אגף הרכש בעלית, בין 1975 ל-1988. קודם לכן ניהל חברה משפחתית בלונדון.

סוגת מגלגלת על פי ההערכות כמיליארד שקל בשנה ונמצאת בבעלות מלאה של ED& F MAN . מפעל סוגת הוקם בישראל בשנת 1955 על ידי משקיעים ממקסיקו ונסגר ב-1983. באותה שנה ניקנה המפעל במשותף על ידי ED& F MAN ודיויד פדרמן. בשנת 1988 רכשה ED& F MAN את חלקו של פדרמן בסוגת ופרנקלין ומינתה את פרנקלין לנהל את החברה מטעמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות