אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביקל טוען ששלמה נס הסתיר ממנו מידע

ביקל טוען ששלמה נס הסתיר ממנו מידע

קבוצת ביקל בראשות גדעון ביקל, שרכשה את אגרקסקו תמורת 17.6 מיליון שקל, דורשת לקבל שליש מהכסף בחזרה בטענה שהולכה שולל לגבי מצב החברה־הבת של אגרקסקו

26.12.2011, 06:59 | ענת רואה

קבוצת ביקל בראשות גדעון ביקל, שרכשה את אגרקסקו תמורת 17.6 מיליון שקל, דורשת לקבל שליש מהכסף בחזרה בטענה שהולכה שולל לגבי מצב החברה־הבת של אגרקסקו.

ביקל הגיש לפני ימים אחדים בקשה דחופה לשופטת ורדה אלשיך, ובה הוא טוען כי לפי ההסכם, 6.1 מיליון שקל ששילם במזומן נועדו עבור רכישת 85% ממניות החברה־הבת ההולנדית של אגרקסקו, Fresh Freight, אלא שלדבריו במועד הרכישה הוא לא ידע כי השותף ההולנדי Marien Koene, המשמש גם כמנכ"ל החברה, התריע כי זו מצויה בהפסדים ומצבה קשה. בנוסף הודיע המנכ"ל כי הוא אינו מוכן בשום אופן להיות שותף של קבוצת ביקל, ואם הדבר ייכפה עליו - הוא ועובדיו יעזבו מיידית את החברה ויפעלו לפתיחת עסק מתחרה.

לפי טענת ביקל, השותף ההולנדי מסר את הדברים לנאמן עו"ד שלמה נס באימייל, אך נס לא עדכן אותו. לפי ביקל, לו המידע היה מגיע אליו, הוא כלל לא היה מוכן לעסקת הרכישה של החברה ההולנדית. לטענתו, נוכח הממצאים שנחשפו לאחרונה קמה לו זכות לבטל את הרכישה ולקבל 6.1 מיליון שקל בחזרה.

במענה למכתב ששיגר ביקל למשרדו של נס, נשלחה לו התשובה כי "בתקופת הקפאת ההליכים והפירוק הזמני התקבלו במשרדי הנאמן עשרות רבות אם לא מאות של מכתבים מגורמים שונים, ובוודאי שלא ניתן לייחס למפרקים ידיעה מוחלטת בדבר כל הודעה שנשלחה למשרדם".

ממשרד עו"ד נס נמסר: "הנושא נמצא בדיון בבית המשפט. עמדתנו תוגש בקרוב לבית המשפט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות