אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפאקרס הם "הקבוצה של אמריקה" החדשה צילום: איי פי

הפאקרס הם "הקבוצה של אמריקה" החדשה

לאורך שנים דאלאס קאובויז נהנו מהכינוי, אבל סקר חדש מגלה שגרין ביי פאקרס הפכה לקבוצת הפוטבול, וככל הנראה גם קבוצת הספורט האהודה ביותר בארצות הברית

26.12.2011, 13:02 | אסף רותם

גרין ביי פאקרס היא קבוצת הפוטבול הפופולארית ביותר בארצות הברית. כך על פי סקר של חברת הסקרים האמריקאית PPP. זאת הפעם הראשונה מזה שנים

וינס, אוהד גרין ביי על ארבע. 22% מהנשאלים בסקר הלאומי אמרו כי גרין ביי פאקרס הם קבוצת ה-NFL האהובה עליהם , צילום: רויטרס וינס, אוהד גרין ביי על ארבע. 22% מהנשאלים בסקר הלאומי אמרו כי גרין ביי פאקרס הם קבוצת ה-NFL האהובה עליהם | צילום: רויטרס וינס, אוהד גרין ביי על ארבע. 22% מהנשאלים בסקר הלאומי אמרו כי גרין ביי פאקרס הם קבוצת ה-NFL האהובה עליהם , צילום: רויטרס

שדאלאס קאובויז, שכונתה "הקבוצה של אמריקה", לא נמצאת בראש רשימת הקבוצות הפופולאריות. למעשה, על פי הסקר, הקאובויז נחשבים כעת, על פי הסקר של PPP, כקבוצה "הכי שנואה" באמריקה.

22% מהנשאלים בסקר הלאומי אמרו כי גרין ביי פאקרס הם קבוצת ה-NFL האהובה עליהם כיום. 11% ציינו את הקאובויז ו-8% את שיקגו ברס, ניו יורק ג'איינטס ופיטסבורג סטילרס. ניו אורלינס סיינט קיבלו 7% מהקולות וניו אינגלנד פטריוטס 6%. וושינגטון רדסקינס אהודה על ידי 2% מארה"ב. כמו ניו יורק ג'טס.24% ציינו כי קבוצה אחרת היא האהודה עליהם או שאין להם קבוצה אהודה.

אגב, ל-57% מכלל אוכלוסיית ארה"ב יש דעה חיובית לגבי הפאקרס ורק ל-13% יש דעה שלישית. הקאובויז, לעומת זאת, מעוררים אנטגוניזם. ליותר מ-41% מארה"ב יש דעה שלילית לגביהם ורק ל-29% יש דעה חיובית.

הקבוצה השנואה ביותר בארה"ב היא דאלאס קאובויז – 22% מהנשאלים אמרו שהיא הקבוצה השנואה עליהם. 11% בחרו את הברס משיקגו, 8% את הפאקרס, 7% את הפטריוטס והקדסקינס, 6% את הסטילרס ו-4% את הג'טס והג'איינטס. רק 1% שונא את ניו אורלינס סיינטס.

ומי הקוורטבק החביב על האמריקאים? טים טיבו מדנבר ברונקוס זכה ב-15%. 14% הלכו לאיליי מאנינג מהג'איינטס ו-12% לאחיו, פייטון. 10% אוהבים את טום בריידי, כמו דרו בריס וארון רודג'רס. מייקל ויק הוא הקוורטקבק האהוב על 6% מהאמריקאים ו-4% מעדיפים את בן רות'ליסברגר.

אגב, טים טיבו הוא פופולארי ביותר בקרב רפובליקנים – 68% מהרפובליקנים אוהבים את הקוורטבק המאמין באלוהים שמתנגד לאבולוציה. רק 39% מהדמוקרטים בעלי דעה חיובית לגביו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות