אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סוף לסיפור: הסתיים הסכסוך בין אסם לחצי חינם

סוף לסיפור: הסתיים הסכסוך בין אסם לחצי חינם

שתי החברות מאשרות כי מוצרי אסם יחזרו בימים הקרובים למדפי רשת חצי חינם לאחר התערבותו של דן פרופר בנסיון לפתור את הפרשה

26.12.2011, 15:26 | אורנה יפת

הסתיים הסכסוך המסחרי בין חברת אסם לרשת השיווק חצי חינם שהחל בתחילת נובמבר. בימים האחרונים החלה חצי חינם לבצע הזמנות של מוצרי אסם מהחברה ועל פי הודעתה של אסם, בקרוב ניתן יהיה למצוא את כל מוצרי הקבוצה בסניפי הרשת. גם זקי שלום אמר בתגובה כי "ביום יומיים הקרובים כל המוצרים יהיו על המדף".

לאחר שמנכ"ל אסם, גזי קפלן, נעדר מהחברה בשל ניתוח שעבר, התערב בסכסוך דן פרופר, מבעלי החברה. עד לימים האחרונים עוד היה נתק מוחלט בין הצדדים שהתבצרו בעמדתם אך מאידך גם ניסו שלא להחמיר את הסכסוך.

הסכסוך בין אסם לחצי חינם נחשף לראשונה ב"כלכליסט" ונסוב על מחלוקת של כ-3 מיליון שקל שאסם דרשה מחצי חינם. באסם טענו כי שלום קיזז את הסכום המדובר באופן חד צדדי מהתשלומים המגיעים לאסם. שלום טוען עד לרגע זה כי "לא היה שום חוב כלפי אסם".

במהלך הסכסוך הורידה חצי חינם את מוצרי אסם מהמדפים, כולל מוצרים שאסם מפיצה - ביניהם מוצרי דורות ועוף טוב. גם מוצרי עסיס נעדרו מהמדפים. בשלב ראשון הוסרו המוצרים מהמדפים בסניפים הגדולים ולאחר מכן הורחב המהלך גם לסניפי חצי חינם הקטנים. את מקומם של מוצרי אסם תפסו מוצרים מתחרים ומיובאים.

במהלך הסכסוך המשיכה חצי חינם למכור את מוצרי מזון התינוקות מטרנה שבבעלות אסם ואת המאפים של בונז'ור. בחלק מהסניפים היה ניתן למצוא גם את מוצרי טבעול. על כך אמר שלום: "את טבעול ומטרנה אסם הייתה חייבת לספק כי אלה מוצרים בהם היא מוכרזת מונופול".

מאסם נמסר בתגובה: "אסם וחצי חינם הודיעו על גמר הסכסוך המסחרי ביניהן ועל יישוב המחלוקות. בהמשך לסיכום בין הצדדים, ניתן יהיה בימים הקרובים לשוב ולמצוא את כל מוצרי קבוצת אסם במדפי רשת חצי חינם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

לכל התגובות