אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא מסתפק במודיעין: צחי סולטן החל להיות בעל עניין ב'הזדמנות ישראלית' צילום: אוראל כהן

לא מסתפק במודיעין: צחי סולטן החל להיות בעל עניין ב'הזדמנות ישראלית'

מדיווח לבורסה עולה כי כלל חיתום מחזיקה 3.9% מיחידות ההשתתפות של הזדמנות ישראלית וסולטן עצמו מחזיק 1.1% מחברת חיפושי הגז והנפט

27.12.2011, 10:49 | מישל אודי

אחד מבעלי השליטה במודיעין ויו"ר כלל חיתום צחי סולטן הפך גם להיות בעל עניין גם בהזדמנות ישראלית. מדיווח לבורסה של השותפות עולה כי כלל חיתום מחזיקה 21.8 יחידות השתתפות (3.9% מסך יחידות ההשתתפות של הזדמנות ישראלית) ו-15 מיליון כתבי אופציות מסדרה 4. סולטן עצמו, באמצעות חברת דו-צח מחזיק 6.3 מיליון יחידות השתתפות (1.1% מסך היחידות) ו-6 מיליון כתבי אופציה מסדרה 2.

עד כה, כ-35% כתבי האופציה מסדרה 2 מומשו הכניסו לשותפות 5 מיליון דולר. בפקיעה הקרובה בסוף החודש צפויה השותפות לשלשל לכיסה עוד 10 מיליון דולר ממימוש האופציות. 

המחזיק הגדול ביותר של יחידות השתתפות הוא עופר קרז'נר עם 9.6% מהיחידות. קרז'נר הוא שותפו לשעבר של יובל רן. בשיאו הגיע לאחזקה של למעלה מ-11% מיחידות החברה בהיקף של 17 מיליון שקל.

הזדמנות ישראלית הוקמה בשנה שעברה על ידי רני הלמן ואורי אלדובי, בעלי השליטה בבית ההשקעות הלמן-אלדובי. השותפות מחפשת נפט וגז ברשיונות פלאג'יק. "ישי", "עדיתיה", "ללה", "יהב", "יועד" ו"אילה" המשתרעים על שטח כולל של כ-2 מליון דונם כ-170 ק"מ מערבית לחיפה וגובלים ברשיונות "גל" ו"רציו-ים" בהם נמצא מבנה "לוויתן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות