אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: כל החליפות של באטמן צילום מסך: geeksaresexy.net

Play: כל החליפות של באטמן

איש העטלף החליף לא מעט תלבושות בשבעים השנים האחרונות. וגם: העיר הנטושה שליד צ'רנוביל, האיש עם הזקן המפואר בדרך להוליווד, ההיסטוריה של הנצנצים ומשהו ממש, אבל ממש מטופש

27.12.2011, 20:28 | שי רינגל

זה באטמן. וגם זה

המדור מחכה בסבלנות לתקופת אחרי החגים של העולם המערבי כולו: נראה שכל כולם שקועים עדיין בתרדמת כריסמס, והאינטרנט ריק יותר ממסיבת יום ההולדת ב"הקיץ של אביה". לפיכך, ננצל את הזמן כדי לחזור קצת אחורה: באתר הבא תוכלו למצוא את כל החליפות של באטמן, מ-1939 ועד ימינו. לא שזה לא מקסים, אבל בחיאת, חבר'ה: השקעתם כל כך בחליפות, לא יכולתם להעניק לבאטמן ראש בגודל קצת יותר סביר?

באטמן בראי ההיסטוריה, צילום מסך: geeksaresexy.net באטמן בראי ההיסטוריה | צילום מסך: geeksaresexy.net באטמן בראי ההיסטוריה, צילום מסך: geeksaresexy.net

מגרש הפיינטבול הגדול בעולם

 

הכירו את פריפיאט - עיר שלמה שננטשה בעקבות אסון הכור הגרעיני צ'רנוביל. אולי כבר פגשתם אותה בתור אחד המקומות היותר כיפים ב-Call of Duty 4, שאליו היא נכנסה לאחר שמפתחי המשחק הבינו את הפוטנציאל האדיר שבעיר נטושה גדולה כל כך. משתמש 9gag העלה אוסף תמונות מהמקום הקריפי והנהדר הזה, וכאן תוכלו למצוא את סיפורה של העיר בקצרה.

ואיך זה לטייל שם היום? לא פשוט בכלל.

גם "מוסף כלכליסט" ביקר באזור לא מזמן, וחזר עם רשמים על בעלי החיים הייחודיים שחיים שם היום.

"איש הזקן" - בקרוב הסרט

זוכרים את האיש המבוגר עם הזקן האפי, שכאשר התגרו בו באטובוס החליט להשיב מלחמה במלא העוצמה? אחרי הרבה מיליוני צפיות, מעמד של מם, מעריצים ברחבי העולם וגם לא מעט דיונים על יחסי שחורים-לבנים, מפיק הוליוודי אחד הבין את הפוטנציאל והפך את טום ברוסו והזקן שלו לסרט. זה הזמן לפחד, פושעים, לגיבור החדש בעיר יש כרטיס אזרח ותיק והנחה משמעותית באוטובוס!

ברוסו עצמו, אגב, אינו במצב טוב מאז התקרית.

העולם הנוצץ

 

מאיפה הגיעו בדיוק החלקיקים הקטנים והנוצצים האלה, שמזכירים לאחדים אבק פיות ולאחרים פשוט נראים כמו שיא של טעם רע? ההיסטוריה של הנצנצים, כי מעולם לא העזתם לשאול.

סליחה, ניקול

אבל כשראינו את זה צחקנו בקול רם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות