אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם אדידס מונעת מהווארד לעבור לשיקגו? צילום: איי אף פי

האם אדידס מונעת מהווארד לעבור לשיקגו?

לנותנת החסות לבוש של דריק רוז, כוכב שיקגו בולס, ודווייט הווארד יש אינטרס ברור שהשניים לא ישחקו באותה הקבוצה. האם זה ימנע משיקגו בולס לבנות שושלת ספורטיבית מרשימה?

27.12.2011, 17:44 | סוכנויות הידיעות

חברות הלבשת הספורט הרבה יותר חזקות ממה שנראה. הסיפור הבא עשוי להוכיח זאת.

דווייט הווארד, הסנטר של אורלנדו מג'יק, מעוניין לעזוב את הקבוצה שלו. לוס אנג'לס לייקרס, ניו ג'רזי נטס (בקרוב ברוקלין נטס) ודאלאס מאבריקס הביעו עניין בכוכב של המג'ק אבל על פי הדיווחים הוא מעוניין להצטרף לשיקגו בולס ולחבור לדריק רוז, ה-MVP של ליגת ה-NBA. שילוב זה של שני השחקנים הצעירים והמצויינים הללו עשוי להיות בסיס לשושלת ספורטיבית מרשימה - אך נראה כי זה לא יקרה. הרבה בגלל חוזה חסות הלבוש של הווארד.

על פי אתר Yahoo Sports, אדידס מונעת מהווארד לעבור לשיקגו. וזאת למה?

ובכן, רוז, הכוכב של שיקגו בולס, חתום על הסכם חסות לבוש עם אדידס - שכעת במשא ומתן איתו על הסכם חסות לכל החיים. גם הווארד חתום באדידס ועל פי אנשי החברה הגרמנית, החברה מעוניינת להמשיך איתו את החוזה לטווח הארוך. הבעיה מבחינת אדידס היא שהם לא מעוניינים ששני פרזנטורים מהסדר גודל של רוז והווארד ישחקו ביחד באותו השוק - מאחר שעל פי החישובים שלהם זה יפגע במכירות שלהם.

"אדידס פשוט לא יכולה ששני השחקנים המובילים שלה ישחקו באותו השוק", אמר גורם בכיר ל-Yahoo. "דריק הוא הפרצוף בשוק של שיקגו והאזור, הוא הדבר הכי גדול בשוק הזה ואדידס לא יכולה להוציא את כל כוח האש שלה על השוק הזה כשהיא תביא אליו את הווארד". כלומר, עדיף לקבוצה לפזר את הכוכבים שלה ברחבי ארה"ב.

רוז הוא כוכב ענק על המגרש ומחוצה לו הוא צפוי לצמוח עוד יותר בשנים הקרובות בכל הקשור לחסויות. הווארד גם כן נחשב לאחד מהכוכבים העולים של עולם החסויות האישיות. הווארד עשוי לוותר על חוזה עם אדידס כדי להצטרף לשיקגו אבל אז יאבד סכומים גבוהים מהכנסות מחסות הלבוש - הכנסות שיהיו גבוהות יותר אם יחליט להצטרף לקבוצה בניו יורק או לוס אנג'לס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה