אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדקה ה-90 במו"מ מתקדם על מיזוג עם גוליבר צילום: זוהר שטרית

הדקה ה-90 במו"מ מתקדם על מיזוג עם גוליבר

גם קשרי תעופה הודיעה על מיזוג עם עם נויה תיירות. לקשרי תעופה יוקצו 50% מהמניות של נויה תיירות

27.12.2011, 19:47 | יסמין גיל

חברת הדקה ה-90 הודיעה היום (ג') כי מתנהל משא ומתן למיזוג בינה לבין חברת גוליבר. כפי הנראה מדובר במגעים מתקדמים, שכן על פי ההודעה כבר הוסכם שהמנכ"ל המיועד של החברה הממוזגת יהיה שחר תורג'מן, מנכ"ל הדקה ה-90. שתי החברות מציעות מוצרי תיירות מגוונים בהם טיסות, לינות בבתי מלון וטיולים מאורגנים, באמצעות רכישה באינטרנט.

"מדובר במהלך שישפיע על כוחות השוק בענף התיירות", נמסר בהודעת הדקה ה-90, "השלמת המיזוג הופכת את החברה לשחקנית המובילה בשיווק תיירות באופן ישיר. המהלך יפתח בפני הצרכן הישראלי תנאים חדשים לרכישת מוצרי תיירות בארץ ובחו"ל, ובדומה להתנהגות הצרכנית בארה"ב ובאירופה, יגדיל את אחוז הרכישות און-ליין, מסך הרכישות בענף התיירות".

קשרי תעופה מתמזגת עם נויה

חברת קשרי תעופה דיווחה היום (ג') לבורסה על התקשרות עם חברת נויה תיירות והקמת גוף שייקרא נויה הולידייז. על פי הסכם ההשקעה, יוקצו 50% מהון המניות המונפק והנפרע של נויה הולידייז לידי קשרי תעופה.

קשרי תעופה, שנמצאת בשליטת חברת מועדון 365, הינה סיטונאית העוסקת בארגון טיסות שכר יוצאות ונכנסות לישראל, בשיווק חבילות תיור ונופש לרבות טיולים מאורגנים, ובמתן שירותי קרקע ושירותים נלווים לתיירים. נויה תיירות עוסקת, בין היתר, בתחום התיירות היוצאת מישראל ומשווקת כפרי נופש משפחתיים בהולנד ובאיטליה. בשנה החולפת החלה לשווק גם את תאילנד.

מנכ"ל קשרי תעופה יורם מוטעי, אמר ל"כלכליסט": "קשרי תעופה ממשיכה ביישום האסטרטגיה של יצירת קבוצת התיירות החזקה בישראל, שמייצגת מגוון רחב של מוצרים. הרכישה באה בהמשך לרכישה של נציגות רויאל קורביאן בישראל, נציגות אוטו יורופ, דיסקברי אמריקה וטור-לינק שהינה חברת טיולים מאורגנים למזרח אירופה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות