אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חנן מור וגינדי החזקות מתמודדות על מכרז לקרקע ברחוב דובנוב בת"א

חנן מור וגינדי החזקות מתמודדות על מכרז לקרקע ברחוב דובנוב בת"א

מדובר בקרקע המשמשת כיום כחניון ונמצאת בבעלות חברת עמיתים קרנות הפנסיה הוותיקות; ככל הנראה, חברת חנן מור הגישה את ההצעה הגבוהה ביותר בסך 40 מיליון שקל; ההצעה הבאה היתה של חברת גינדי החזקות שעמדה על 36 מיליון שקל

29.12.2011, 19:06 | דותן לוי

המכרז לקרקע בקרן הרחובות דובנוב ודניאל פריש בתל אביב הסתיים היום (ה') עם כ-6 הצעות שנעו בין 25 ל-40 מיליון שקל.

ככל הנראה, חברת חנן מור הגישה את ההצעה הגבוהה ביותר בסך 40 מיליון שקל וההצעה הבאה היתה של חברת גינדי החזקות שעמדה על 36 מיליון שקל. מציעים נוספים היו קבוצת סגולה המורכבת ממשקיעים צרפתים ו-2 משקיעים פרטיים.

מאחר שעמיתים אינה מחויבת לקבל את ההצעה הגבוהה ביותר, ההערכה היא כי תתבצע התמחרות בין 3 ההצעות הגבוהות ביותר במכרז.

המגרש, המשמש כיום כחניון וממוקם בסמוך למגדל השופטים, משתרע על שטח של 2.7 דונם ומיועד על פי התב"ע המאושרת משנת 1985 לבניין משרדים בן 10 קומות מעל לקומת חניה ובשטח כולל של כ-6,700 מ"ר. השמאי ארז כהן העריך בשיחה עם "כלכליסט" כי המחיר ההתחלתי למגרש בתל אביב יעמוד על כ-30 מיליון שקל, אך הוסיף כי סביר להניח שהמגרש יתוכנן מחדש ואז השווי יהיה גבוה משמעותית ככל שזכויות הבנייה יגדלו.

חברת עמיתים קרנות הפנסיה הוותיקות, מממשת בשנים האחרונות מספר נכסים בבעלותה. במקביל למגרש בתל אביב הציעה החברה למכירה גם מגרש של דונם בהרצליה. בעבר מימשה החברה שטח של 130 דונם באזור נצרת, עליו בנוי בית המלון "גני נצרת", שנמכר ב־82.3 מיליון שקל, מגרש של 2 דונם שהיה בבעלותה ברחוב אנטוקולסקי בתל אביב שנמכר בכ־68 מיליון שקל, קומת משרדים בבית גיבור ברמת גן בשטח של כ-3,000 מ"ר שנמכרה בכ־21.5 מיליון שקל, בניין "מבטחים" ברחוב מונטיפיורי בתל אביב שנמכר בכ־15 מיליון שקל וקומת משרדים בבניין אמות משפט בתל אביב, בשטח של כ־1,665 מ"ר, שנמכר ב-26 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות