אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
40 מכוניות נתקעו בכביש החוף. חשד: דלק מהול צילום: shutterstock

40 מכוניות נתקעו בכביש החוף. חשד: דלק מהול

עשרה כלי רכב נתקעו במנהרה ליד כפר שמריהו, ועד עשרות צפונה משם. בחקירה התברר כי כולם תדלקו לפני כן בתחנה של סונול בגלילות. התחנה נסגרה, במשטרה חושדים: הדלק היה מעורב במים. משטרת גלילות פתחה בחקירה

02.01.2012, 22:44 | רענן בן צור, ynet

עשרות נהגים נתקעו בכביש החוף - כנראה בגלל שהדלק שתדלקו במכוניותיהם זמן קצר לפני כן היה מהול במים. לא פחות מ-40 כלי רכב נתקעו הערב (יום ב') על כביש החוף בזה אחר זה. בבדיקה התברר כי כולם תדלקו לפני כן בתחנת הדלק סונול בסינמה סיטי. המשטרה סגרה את התחנה לבדיקה. בכביש נוצר עומס לכיוון צפון, לאחר שהמכוניות עצרו בצידי הדרך.

לאחר התדלוק בתחנת הדלק במתחם הסינמה סיטי בגלילות, המשיכו הנהגים צפונה - ורובם נתקעו בצידי הדרך כעבור זמן קצר. עשרה מכלי הרכב הצליחו להגיע עד למנהרה התת קרקעית בכביש החוף, סמוך לכפר שמריהו, ונתקעו בצד הכביש. כתוצאה מהעצירה במנהרה שבה אין שוליים, נחסם חלק מהכביש המרכזי.

לכביש החוף הוזעקו שוטרי אגף התנועה, שהחלו לכוון את התנועה, על מנת לשחרר את הפקק. במקביל הוזעקה למקום היחידה לפינוי צירים, על מנת לפנות את כלי הרכב שנתקעו על הכביש.

במשטרת גלילות פתחו בחקירה, וכאשר תושאלו הנהגים סיפרו כולם כי תדלקו בתחנת הדלק בגלילות, דקות לפני כן. המשטרה החליטה לסגור את התחנה ומעריכה כי המכוניות תודלקו בדלק מעורב במים, מה שגרם לתקלות. המשטרה ממשיכה בחקירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות