אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחילה עונת הבאזז: "אירוע של אפל ייערך בסוף חודש ינואר" צילום: בלומברג

התחילה עונת הבאזז: "אירוע של אפל ייערך בסוף חודש ינואר"

לאחר מספר חודשים של שתיקה יחסית, מכונת הבאזז של אפל מתעוררת שוב. אתרי טכנולוגיה מדווחים שהיא תערוך בסוף החודש אירוע בניו יורק, אולי סביב ספרים דיגיטליים

03.01.2012, 10:50 | יוסי גורביץ
מכונת הבאזז של אפל נכנסת לפעולה: שני אתרי טכנולוגיה יריבים, AllThingsD וטק-קראנץ', דיווחו הלילה (ג') כי אפל תערוך אירוע בניו יורק בסוף חודש ינואר שטיבו לא ידוע. בהתאם למדיניותה הקבועה של אפל, לידיעה אין אישור רשמי.

על פי המקורות של AllThingsD, אפל מתכוונת לערוך אירוע "חשוב אך לא גדול" בניו יורק. המקורות הדגישו כי האירוע לא יעסוק בהשקת הגרסה החדשה של הטאבלט מבית אפל, האייפד 3, שצפויה על להגיע במהלך 2012. כנראה לא מדובר גם בטלוויזיה החכמה שאפל עשויה להשיק, שעליה התפרסמו לא מעט דיווחים בחודשים האחרונים.

אתר טק-קראנץ' מדווח, על סמך מקור אחד בלבד, כי האירוע יתרחש בניו יורק ויתמקד במו"לות וספרים דיגיטליים - ולא בפרסומות. לטענת המקור, האירוע מכוון לקהילת המוציאים לאור ולא לקהילת הצרכנים הכללית. הגורם טוען שאפל ככל הנראה תציג "שינויים לא גדולים" בפלטפורמת מכירות הספרים של אפל.

האחראי על האירוע אמור להיות, לטענת המקורות, הדירקטור החדש של אפל, אדי קיו, שאחראי על חטיבות התוכן של אפל: האפסטור, האייטיונס, חנות הספרים אייבוקסטור, כמו גם שירותי הפרסום והענן של אפל.

לאפל יש היסטוריה ארוכה של הפצת מידע שקרי או לא מדויק על תוכניותיה, כאמצעי להסוואת תוכניותיה האמיתיות כמו גם לעורר באזז סביבה. לאחרונה התברר כי החברה הכניסה מידע שקרי במכוון לקוד של iOS, כדי להטעות את הבולשים אחר מידע כזה באשר לכוונותיה העתידיות.

לעתים ניפוח השמועות מוביל לתוצאות לא מתוכננות: ההשקה של האייפון 4S לאחרונה, למשל, לוותה באכזבה גדולה משום שהקהל והעיתונאים ציפו להשקת האייפון 5, שבו עסקו השמועות בחודשים שקדמו להשקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות