אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שכר חודשי של 20 אלף שקל לאלינב: "לא מתפרנס מדפי זהב" צילום: עמית שעל

שכר חודשי של 20 אלף שקל לאלינב: "לא מתפרנס מדפי זהב"

"הפרנסה שלי איננה מדפי זהב. נכון שיש לי משכורת ורכב צמוד, אבל גם הרבה אחריות והרבה עבודה", אמר יו"ר דפי זהב

04.01.2012, 06:56 | גולן חזני

בחודשים האחרונים עלתה ביקורת על כך שאלינב ולמפרט קיבלו מנדט לתקופה מוגבלת של כשנה כדי להכין את החברה למכירה, ולממש את הנכס כדי להעביר את התמורה לבעלי המניות, אולם בפועל נשארו השניים לזמן ממושך יותר. עם זאת, אלינב שולל את הטענות שלפיהן הוא מאוהב בתפקיד ובשכר.

"הפרנסה שלי איננה מדפי זהב (אלינב מכהן במקביל כיו"ר דש גמל וכיו"ר יובלים - ג"ח). נכון שיש לי משכורת ורכב צמוד, אבל גם הרבה אחריות והרבה עבודה. אני מרוויח בדפי זהב 20 אלף שקל בחודש, וההכנסות שלי בדש הן לא פחות מכך. אם הייתי יודע את כמות העבודה שמחכה לי כאן, לא הייתי עושה את זה".

החברה יצאה בתוכנית אופציות חדשה למנהלים וליו"ר לפני כשנה. זה לא מצא חן בעיני חלק מבעלי המניות.

"המרתי כסף שהייתי אמור לקבל כשכר - באופציות שלא שוות כלום. הייתי אמור לקבל 300 אלף עד מיליון שקל במזומן. אמרתי שאקח אופציות שאם נגיע למטרה, הן יהיו שוות משהו. היום הן לא שוות. נכון שאמרו שנעשה ככל האפשר כדי להגיע להנפקה, אבל החתמים חזרו בהם ועובדה שמאז לא היתה שום הנפקת מניות".

ומה לגבי האופציות למנהלים? מדובר על קרוב ל־10 מיליון שקל.

"למפרט ויתר על סכומי כסף כבדים במזומן כדי לקבל סיכוי בעתיד. הערך של האופציות היום, ואני לא מדבר במונחי בלק אנד שולס שזה קשקוש, אף אחד לא יקנה אותן בדולר כי הן לא סחירות. הוא ויתר על 40 אלף שקל ברוטו לחודש תמורת האופציות האלה. בסך הכל חילקנו אופציות ל־8.25% ממניות החברה, ש־5% מהן זה למפרט ואילו אני פחות מחצי אחוז, והיתר למנהלים. אלה אופציות בתשלום לשווי חברה של 140 מיליון שקל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות