אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קליקסופטוור הטמיעה את חומת האש של פאלו אלטו

קליקסופטוור הטמיעה את חומת האש של פאלו אלטו

פאלו אלטו נטוורקס מיוצגת בישראל על ידי חברת אינוקום מקבוצת אמן. למוצר שהוטמע יכולות זיהוי של למעלה מאלף אפליקציות שונות

04.01.2012, 10:53 | כתב כלכליסט

חברת קליקסופטוור טכנולוגיות בחרה בפתרון חומת האש מהדור הבא (NGFW) של חברת אבטחת המידע האמריקאית פאלו אלטו נטוורקס,המיוצגת בישראל על ידי חברת אינוקום (InnoCom) מקבוצת אמן. הפרויקט עלה לאוויר לאחרונה, לאחר תהליך הטמעה שארך חודשיים בכלל סניפי החברה בעולם.

במסגרת הפרויקט הוטמע פתרון חומת האש של פאלו אלטו באופן שיספק פתרון מלא לצרכי אבטחת המידע ויחליף את ה-FW ואת מוצר אבטחת הרשת ששימשו את החברה עד כה. למוצר של פאלו אלטו יכולות זיהוי של למעלה מ-1,000 אפליקציות שונות כמו סקייפ, פייסבוק, יוטיוב ועוד, והוא מאפשר קביעת QOS לכל אפליקציה בנפרד. המוצר מתממשק ל-Active Directory הארגוני ומזהה את המשתמשים.

יונתן פילדס, מנמ"ר בקליקסופטוור טכנולוגיות: "חיפשנו פתרון אבטחה לכלל הארגון – מטה וסניפים, ולאחר בחינת מספר חלופות בחרנו בפתרון של פאלו אלטו, המאפשר לנו 'לראות' את כלל היישומים ברשת ברמת המשתמש".

יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף בחברת InnoCom, אמר: "אנו שמחים על בחירת קליקסופטוור במוצר המנצח של פאלו אלטו. המוצר מספק מענה אחיד וכולל לכל צרכי אבטחת המידע בחברה, לרבות חומת אש, אבטחת רשת, חיבוריות VPN בין כל האתרים בעולם ומניעת חדירות (IPS)". 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות