אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משתוללים ברכב הליסינג? עכשיו תישאו בתוצאות צילום: גלעד קוולרציק

משתוללים ברכב הליסינג? עכשיו תישאו בתוצאות

ועדת הכלכלה אישרה בקריאה שנייה ושלישית את "חוק המלשינון" שבמסגרתו יחויבו חברות גדולות המחזיקות בצי רכב להחזיק במוקד טלפוני לקבלת תלונות על נהיגה פרועה

04.01.2012, 15:01 | תומר הדר

ועדת הכלכלה של הכנסת בראשות חבר הכנסת כרמל שאמה הכהן אישרה היום (ד') בקריאה שנייה ושלישית את "חוק המלשינון" שבמסגרתו יחויבו חברות גדולות המחזיקות בצי רכב להחזיק במוקד טלפוני לקבלת תלונות על נהיגה פרועה.

החברות יחויבו לפרסם על אחורי הרכבים מדבקות בהן יפורסם מספר קצר וברור אליו יוכלו אזרחים לפנות בעקבות נהיגה פרועה. המוקד יפעל במשך שעות היום ויקבל שיחות ממתלוננים, שיתועדו במאגר מידע מיוחד שיוקם בחברה למטרה זו. חברה שלא תפעל לפי הנוהל תיקנס ב-14 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
חוק מטופש
למה להדביק מלשינון רק על רכבי חברה, שידביקו על כל רכב . ״איך אני נוהג? תתקשר 100״ פשוט אפליה, לא הגיוניי שמישהו ילשין , יכול להיות מוצדק ויכול שלא, לבעל רכב החברה אין אפשרות להתגונן... עוד סיבה מעבר להגדלת זקיפת המס, לוותר על רכבי ליסינג ולעבור. לרכב פרטי..., תחשבו על זה , איזו פגיעה זו בפרטיות שלכם וביכולת. להתגונן מפני זה..
גולן  |  17.02.12
8.
מלשינון - טמטומום
קשה למצוא דבר מטומטם יותר . בשביל להלשין אני נדרש להתקרב לרכב המשתולל, תוך כדי נהיגה לנסות ולזהות את סוג הרכב צבעו ובעיקר את מספר הרישוי הרשום באותיות קטנטנות. במקביל לזכור איפה זה היה ובאיזו שעה, ושוב - תוך כדי נהיגה לצלצל למוקד, להשאיר הודעה שממילא לא מתייחסים אליה ובין לבין - כמעט להיות מעורב בתאונה מרב עיסוקים תוך כדי נהיגה. הצביעו ברגליים - לא לדווח !!! ממילא יתמסמס עם הזמן . ועוד משהוא שולי וזניח - חברי הכנסת היקרים שלנו, פטורים מדיווח. בזיון !!!
עידו , השרון  |  05.01.12
7.
אם אנחנו שמים גז קצת יותר מנהג ממוצע זה לא הופך אותנו למשתוללים.
חשבו שאתם מקבלים רכב מהעבודה, תחשבו שזה יוצא לכם משתלם כלכלית, תחשבו שכל לחיצה על הגז לא משפיעה על חשבון הבנק, תחשבו שאם נתקעתם, או יש לכם תקלה אתם עוצרים בדרך אצל אותה חברת הליסניג ובאחריותם התיקון, תחשבו שירידת שווי ערך הרכב לא מעניינת אתכם ותחשבו שאין לכם תשלומים מיותרים על ביטוח וטסטים. ותגידו לי אם זו לא סיבה מספיק טובה לנהוג בכיף על הכביש! לי יש רכב חברה כבר 4 שנים דרך ליסניג של אלבר, ואני ממש לא משתולל על הכביש!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!1 נכון, אני לוחץ גז ולא מרגיש אשם אבל זה לא מה שיהפוך אותי לנהג רע או משתולל כמו שכותבים. אני מציע שאת המדבקות האלו יספקו למשאיות שבאמת משתוללות על הכביש, ובכלל לכל מי שהיה בשלילה וכו'. ,
נדב , רמת השרון  |  04.01.12
לכל התגובות