אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קצב לא מוותר: מבקש ארכה לדיון נוסף בעליון צילום: רויטרס

קצב לא מוותר: מבקש ארכה לדיון נוסף בעליון

הנשיא לשעבר החליט, בניגוד לעצת כמה מעורכי דינו, לבקש ארכה לדיון נוסף בעליון. עו"ד אביגדור פלדמן, שאמר רק בשבוע שעבר כי המליץ לקצב לוותר על הקרב האחרון, לא צפוי להמשיך לייצגו

05.01.2012, 13:23 | אביעד גליקמן, ynet

משה קצב עדיין לא אמר נואש: כמה מעורכי דינו של הנשיא שאנס אמנם המליצו לו לוותר על הקרב האחרון, אבל הוא החליט בניגוד לעצתם. ל-ynet נודע כי פרקליטו של קצב, עו"ד ציון אמיר, הגיש היום (ה') לבית המשפט העליון בקשה דחופה למתן ארכה נוספת של 60 יום, להגשת בקשה מנומקת לקיום דיון נוסף בערעורו של נשיא המדינה לשעבר.

בבקשה כותב עו"ד אמיר כי לאור היקפו של פסק הדין ומהות השאלות המתעוררות בו, כמו גם הצורך להכין בקשה מנומקת, מתבקש בית המשפט העליון לתת ארכה נוספת של חודשיים להגשת הבקשה.

רק לפני כשבוע הצהיר פרקליט אחר של קצב, עו"ד אביגדור פלדמן, כי נשיא המדינה לשעבר לא צפוי להגיש בקשה לדיון נוסף. בעקבות זאת, התעורר זעם משפחת קצב על פלדמן, ופלדמן ככל הנראה לא ימשיך לייצג את קצב.

עו"ד אמיר הדגיש בבקשה כי נשקלת היערכות מחודשת בצוות ההגנה, עובדה שמחייבת זמן נוסף להגשת הבקשה לדיון נוסף. עוד מציין אמיר כי קצב כבר מבצע את העונש שנגזר עליו - שבע שנות מאסר על אונס ומעשה מגונה - ולכן לא ייגרם כל נזק בהיענות לבקשה. 

מאז כניסתו לכלא לפני כחודש, ותחילת ריצוי שבע שנות מאסרו, מתמיד קצב בסירובו ללבוש מדי אסיר כתומים, בהם הוא מחויב רק בעת יציאה לחצר הביקורים המשפחתיים ולדיונים בבית המשפט. כתוצאה מכך, בוטלו ביקורים אחדים של בני משפחתו, שהגיעו למתחם בית הסוהר ונאלצו לחזור כלעומת שבאו. בנוסף, נאלץ קצב לוותר עד כה על פגישות עם פרקליטיו וכן על רכישות בקנטינה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות