אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באיחור סמלי: פורד תפתח מעבדה בעמק הסיליקון צילום: בלומברג

באיחור סמלי: פורד תפתח מעבדה בעמק הסיליקון

בכך תהיה החברה יצרנית הרכב האחרונה שפותחת מעבדת מחקר במקום; סמנכ"ל הטכנולוגיה של פורד אמר שבמקום יעסקו בדרכים לשפר את האינטגרציה בין הרכב לטלפונים סלולריים ובמערכות התראה ובטיחות

06.01.2012, 10:32 | סוכנויות הידיעות

פורד מוטור היא יצרנית הרכב האחרונה שפותחת מעבדת מחקר בעמק הסיליקון - שם היא מקווה לצוד טכנולוגיות חדשות ולהישאר בחזית החידושים. החברה הודיעה היום (ו') כי היא מתכננת לפתוח מעבדה באזור אוניברסיטת סטנפורד בפאלו אלטו, קליפורניה, בחודשים הראשונים של השנה. במעבדה יעבדו כ-15 איש, חלקם יגויסו באזור ואחרים יגיעו מהמשרדים הראשיים של החברה בדירבורן.

סמנכ"ל הטכנולוגיה של פורד, פול מסקרנס, אמר שהחברה החליטה לפני כשנה שהיא צריכה להגביר את נוכחותה בעמק הסיליקון. "זו התרחבות טבעית מאוד לתוך אחת מהקהילות החדשניות בעולם", אמר. לדבריו, המעבדה תעסוק בדרכים לשיפור האינטגרציה של טלפונים ומכשירים אישיים נוספים במכוניות ובמערכות בטיחות שיתריעו לנהג על התקרבות למכונית נוספת.

המעבדה גם תקבל ותבחן יישומים ממתכנתים עצמאיים. פורד כרגע בוחנת יישום המסוגל לאתר ולשמור מקום חניה פנוי. יישום נוסף ישפר את דיווחי מזג האוויר על ידי איתות כשהמגבים מופעלים.

מסקרנס אמר שהמעבדה תחקור סוגיות גדולות יותר, כולל צמיחת האוכלוסייה במדינות מתפתחות כמו סין והודו, והאופן המיטבי לטיפול בתעבורה במדינות אלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות