אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: האנגר 22 בנמל ת"א יועבר למי שיבטיח תועלת לציבור צילום: גליה קורנפלד

פרסום ראשון: האנגר 22 בנמל ת"א יועבר למי שיבטיח תועלת לציבור

מפעילת הנמל, חברת אוצר מפעלי ים, פרסמה הודעה שלפיה השימוש בהאנגר יועבר לגוף שיעמוד בקריטריון של שימוש לתועלת הציבור, ולא בהכרח למי שיציע את ההצעה הגבוהה ביותר

08.01.2012, 11:54 | שי פאוזנר
חברת אוצר מפעלי ים, מנהלת נמל תל אביב, פרסמה בסוף השבוע הודעה יוצאת דופן, שלפיה השימוש בהאנגר 22, שהוא המבנה הפנוי האחרון המוצע להשכרה בנמל, לא יושכר למרבה במחיר אלא לגוף שיעמוד בקריטריון של שימוש לתועלת ציבורית. מדובר בהעברת המבנה לתקופה מקסימלית של שנה, לחברות מסחריות, אנשי תוכן או יזמים שיפעילו בו פעילות מקורית בתחום התרבות, האמנות, העיצוב או הפנאי.

על פי החלטת החברה, ועדה מיוחדת תבחר איזו מבין ההצעות שיוגשו תזכה לקבל את השימוש במבנה, על פי קריטריונים של ייחודיות, מקוריות ותועלת לציבור. איריס ברץ, מנכ"לית בפועל של אוצר מפעלי ים, מסבירה את הצעד הייחודי: "מדובר בנדבך נוסף בפעילות הנמל כמקום המטפח תרבות עכשווית ויוצרת לטובת הציבור הרחב".

האנגר 22 נמצא במרכזה של טיילת נמל תל אביב, במוקד הפעילות התרבותית והעסקית של הנמל, המושך מדי שבוע למעלה מ-100,000 מבקרים, ומשתרע על שטח של 529 מ"ר כולל קומת גלריה רחבת ידיים. המבנה היחודי ומיקומו האטרקטיבי הצופה לים מאפשר קיום מגוון רחב של פעילויות. במהלך השנה האחרונה חברת אוצר מפעלי ים הפיקה במבנה זה מספר פעילויות ביניהן תערוכת "חשיפה קצרה" ופרוייקט "צעצוע"- שנמשכו כשלושה חודשים כל אחד, וזכו לחשיפה רבה ולעשרות אלפי מבקרים, זאת לצד תערוכות בוגרים, מיזמי אמנות ועוד.

את ההצעות לפעילויות יש להגיש למשרדי "אוצר מפעלי ים" עד ליום שני, 30 בינואר 2012, והן צריכות לכלול את הרעיון המקורי וכן את פרופיל של המציע, ניסיון והמלצות.

נמל תל אביב הוקם לפני 75 שנה על ידי חברת "אוצר מפעלי ים" והינו הנמל העברי הראשון. לפני כעשר שנים הוחלט לשקם ולפתח את הנמל להפוך אותו למקום מפגש, תרבות, בילוי ופנאי חוויתי בין העיר לים. כחלק מהליך זה, חברת "אוצר מפעלי ים" שיקמה את מבני הנמל ההיסטוריים ופיתחה את השטחים הציבוריים לרבות בניית טיילות העץ המפורסמות המהוות כיום מוקד עליה לרגל למבקרים רבים ואף זיכו את הנמל בפרסים בינלאומיים רבים. בהליך פיתוח ושיקום נמל תל אביב הושקעו יותר מ-170 מיליון שקל. כיום הנמל נחשב לאחד האתרים המתויירים ביותר בישראל עם יותר מ-100 אלף מבקרים בשבוע ועם מגוון רחב של מקומות פנאי, בילוי, תרבות, ספורט, מוסיקה, קניות, אוכל ויצירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה