אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הולך לעבודה: נועם שליט ירוץ לכנסת צילום: גיל נחושתן

הולך לעבודה: נועם שליט ירוץ לכנסת

אביו של החייל החטוף הודיע ליו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', כי החליט להתמודד על מקום ברשימת העבודה לכנסת הבאה. יחימוביץ' בירכה אותו על ההחלטה: "דוגמה ומופת של מאבק ציבורי מאופק וערכי"

09.01.2012, 15:29 | אטילה שומפלבי ומורן אזולאי, ynet
אחרי יאיר לפיד, מגיעה הפצצה הפוליטית של היום: נועם שליט הודיע הבוקר (ב') ליו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', כי החליט להתמודד על מקום ברשימת העבודה לכנסת הבאה. שליט אמר כי, אחרי שנים של מאבק ציבורי שבו הכיר לעומק את החברה הישראלית על צדדיה הערכיים והיפים הוא מבקש לשרת את הציבור.

יחימוביץ' בירכה על החלטתו של שליט ואמרה כי "מאבקם של נועם ומשפחתו לשחרור גלעד הפך למאבק על ערכיה של החברה הישראלית ולדוגמה ומופת של מאבק ציבורי מאופק וערכי". שליט לא יצטרך להתפקד לעבודה משום שהוא פקוד וחבר מאז שנת 1996.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
עזות לב אך גם עזות מצח
ללא ספק אתה כנראה איש אמיץ, אין לי היכרות איתך אך זהו הרושם שהותרת. יחד עם זאת היום חשפת עוד תכונה, אתה עז מצח, לא פחות. אל תשלה את עצמך, שחרורו של גלעד נגע ללב כל ישראלי למרות המחיר השערוריתי שגבה ולמרות הנסיבות המעט תמהות בהן נשבה בינך בעוד חבריו נהגו אחרת. חבל מר שליט, אל תעסוק בביצה זו, פשוט חבל, אין זה משנה, ימין או שמאל, כנראה שאתה ראוי לשבת במרכז, ובשקט.
למר שליט  |  09.01.12
לכל התגובות