אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גלזגו ריינג'רס שוקלת להוציא עצמה מהבורסה צילום: רויטרס

גלזגו ריינג'רס שוקלת להוציא עצמה מהבורסה

המסחר במניות של הריינג'רס הושעה אתמול, לאחר שהקבוצה לא הגישה את החשבונות שלה במועד, זאת מכיוון שהיא שוקלת את האפשרות להימחק מהמסחר בפלוס מרקט (Plus Market)

10.01.2012, 16:58 | סוכנויות הידיעות

המסחר במניות של גלזגו ריינג'רס הושעה אתמול (ב'), לאחר שהקבוצה לא הגישה את החשבונות שלה במועד, זאת מכיוון שהיא שוקלת את האפשרות להימחק מהמסחר בפלוס מרקט (Plus Market).

קבוצת הפרמיירליג הסקוטית הצהירה כי היא מתכוונת להגיש את נתוניה הפיננסיים עבור התקופה שהסתיימה ב-30 ביוני, 2011, עד סוף החודש הנוכחי, זאת לאחר שמועד ההגשה המקורי ל- Companies House נקבע לסוף 2011. המועדון מגלזגו ציינה את מחלוקת המס המתמשכת כסיבה שעומדת מאחורי העיכוב.

ריינג'רס נמצאת בעיצומו של מאבק מול רשות המס הבריטית, שעשוי להסתכם בחיוב של 49 מיליון ליש"ט בשל מסים קודמים, ריביות וקנסות. הדיונים צפויים להתחדש החודש. על פי הצהרה שפרסמה ריינג'רס, המועדון "שוקל את היתרונות" בהישארות במסחר בפלוס מרקט לאחר 6 במאי. בתאריך זה רכש בשנה שעברה היו"ר קרייג ווייט את המועדון לאחר שהבטיח נתח שליטה של 85%.

"בהתחשב במבנה של בעלי המניות במועדון, יש יתרון מוחשי קטן ביותר, אם בכלל בכך שהחברה נסחרת", אמר וויט. "העובדה שלמועדון יש בעל מניות ששולט על למעלה מ-80% פירושה שיש מסחר קטן ביותר במניות. בפועל, מסחר ציבורי פירושו יותר בירוקרטיה. ריינג'רס לא צריכה להישאר חברה נסחרת כדי שאנשים יוכלו לקנות ולמכור את המניות האישיות שלהם, ומאז שנכנסתי לתפקידי כיו"ר בחנתי מה ההישגים האמיתיים של המהלך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות