אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היו"ר, המנכ"ל והדובר של הפועל תל אביב התפטרו צילום: עמית שעל

היו"ר, המנכ"ל והדובר של הפועל תל אביב התפטרו

רעידת אדמה אצל האדומים. דורון אוסידון וניר ענבר צפויים להגיש מכתב התפטרות לבעלים אלי טביב בטענה שאיבדו את האמון במערכת. גם הדובר קובי ברדה הודיע כי החליט לסיים את תפקידו

15.01.2012, 09:23 | כתב כלכליסט וכתב ynet

בזמן שהבעלים אלי טביב שוהה במיאמי, צפויה הכוורת שבנה בחודשים האחרונים להתפרק. חברי הצוות הניהולי הבכיר - היו"ר דורון אוסידון והמנכ"ל ניר ענבר - אמורים להגיש היום מכתבי התפטרות. הדובר קובי ברדה הלך בעקבות השניים ועזב גם הוא את תפקידו.

את מכתב התפטרות הם יגישו בשעות הקרובות במתחם חודורוב לבתו של הבעלים, ליהי טביב.

את המהלך הם עושים מתוך הבנה מלאה שהם מפסידים כסף רב בפיצויים אבל הפעולות של אלי טביב הן משהו שהם לא יכלו לחיות איתו.

השלושה איבדו אמון במערכת, ובעיקר באפשרות להוביל שינוי אמיתי במועדון. טביב עצמו אינו מודע למהלך. בשיחה עם "ידיעות אחרונות", אישר אוסידון כי בכוונתו לסיים את תפקידו לאלתר: "אם אני, כאוהד של הפועל ת"א, שגדל ביציעים בבלומפילד והגעתי לחלום של החיים שלי להפוך ליו"ר המועדון, החלטתי להתפטר - זה אומר הכל על מה שקורה במועדון".

 

בשיחה עם "ידיעות אחרונות", אישר אוסידון כי בכוונתו לסיים את תפקידו לאלתר: "אם אני, כאוהד של הפועל ת"א, שגדל ביציעים בבלומפילד והגעתי לחלום של החיים שלי להפוך ליו"ר המועדון, החלטתי להתפטר - זה אומר הכל על מה שקורה במועדון".

ענבר אישר גם הוא כי החליט להתפטר. במהלך פגישת חירום שקיימו השלושה בסוף השבוע, אמר בין היתר: "הייתי נאיבי. חשבתי שאוכל לשנות דברים, אבל היכולות שלי לא באות לידי ביטוי. סולם הערכים וקבלת ההחלטות במועדון אינם עולים בקנה מידה אחד עם שלי. לא קל לזרוק משרה כזו, אבל ממועדון של עלי מוהר ואריק אינשטיין, הגענו למערכת ערכים שעושה רע. כבר אין לי יכולת השפעה. אנחנו לא רוצים להיות חלק מזה, שלא ידבקו בנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות