אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הישג לקשת: "הומלנד" זכתה בגלובוס הזהב

הישג לקשת: "הומלנד" זכתה בגלובוס הזהב

הגירסה האמריקאית של "חטופים" של קשת והיוצר גידי רף, זכתה לפנות בוקר בשתיים מתוך שלוש מועמדויות לפרס גלובוס הזהב. האחד על סדרת הדרמה הטובה ביותר

16.01.2012, 09:58 | שלי פריצקר

כבוד ישראלי: "הומלנד", הגירסה האמריקאית של "חטופים" של קשת והיוצר גידי רף, זכתה לפנות בוקר בשתיים מתוך שלוש מועמדויות לפרס גלובוס הזהב, האחד על סדרת הדרמה הטובה ביותר. זו הפעם הראשונה שפורמט ישראלי מועמד לפרס גלובוס הזהב.

בנוסף הכוכבת הראשית של הסידרה קלייר דיינס זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה על תפקידה כסוכנת CIA שמאמינה ששבוי המלחמה האמריקאי בגד בארצו.

מנכ"ל קשת, אבי ניר, שנכח בטקס: "יש רגעים בחיים שאתה נותר ללא מילים, מרוב התרגשות. מעמד הזכייה היום הוא רגע כזה. זהו יום שמח לכל מי שעושה טלוויזיה בישראל. זהו יום שמח במיוחד לבית הזה שנקרא קשת. היום קיבלנו הוכחה רשמית ומרגשת להערכה העמוקה מצד גופי שידור ומבקרים מכל העולם. מדובר בצעד נוסף בביסוס מעמדה של ישראל כיצרנית ויצואנית תוכן". ניר וסמנכ"ל התוכניות של קשת, רן תלם, הם גם המפיקים האחראיים של הגירסה האמריקאית.

"הומלנד" הושקה בארה"ב ב-2 באוקטובר 2011 ברשת הכבלים Showtime. פרק ההשקה זכה לנתוני רייטינג שוברי שיאים ובשבועות שלאחר מכן הצליחה הסדרה לשמור על רף רייטינג גבוה במיוחד עבור הרשת. לאחר ארבעה פרקים משידור הבכורה שלה, הודיעה Showtime כי תמשיך עם הסדרה לעונה שנייה. ההפקה צפויה לצאת לדרך במהלך המחצית השנייה של 2012.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות