אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: כשדפני פגשה את גינדי צילום: אוראל כהן

דיבידנדים: כשדפני פגשה את גינדי

מובילת המחאה החברתית נתקלה באחים רועי ואבי גינדי בקפה ליד רוטשילד. היא התעניינה אם יתמכו בהמשך המאבק, וסחטה מהם חצי הבטחה מאולצת

17.01.2012, 08:50 | יסמין גיל

מפגש קצוות באווירת נדל"ן, אתמול בבית קפה ליד הבימה בתל אביב. על תקן האשה בלי בית: דפני ליף. על תקן האנשים עם הרבה בתים: רועי ואבי גינדי, בעלים ומנכ"לים משותפים בחברת הנדל"ן גינדי החזקות. ליף רואה את השניים וצועדת לקראתם. אבי, חבוש במשקפי טייסים, יושב בצד ומתלבט מה לעשות עם עצמו.

ליף וגינדי. בקרוב במגדל G? , צילום: אוראל כהן ליף וגינדי. בקרוב במגדל G? | צילום: אוראל כהן ליף וגינדי. בקרוב במגדל G? , צילום: אוראל כהן

ליף לא מבזבזת זמן וממהרת לשאול את רועי אם תמך במחאה ובמאבק לדיור בר־השגה, והוא ענה "כן, גם לי יש משפחה וילדים". לשאלת פעילים שהגיעו למקום, הבטיח גינדי לשקול לסייע ביצירת לובי בנושא הדיור מול הממשלה. גינדי הסביר לכל מי שהיה מוכן לשמוע כי מחירי הדירות הגבוהים נובעים מגורמים המצויים בשליטת הממשלה - ממחירי הקרקע הגבוהים של המינהל ועד המחסור בעובדים זרים.

(מיקי פלד)

 

שרי הממשלה יצטרכו להתייצב בקבלות פנים של שגרירויות זרות

בנימין נתניהו, צילום: מרק ישראל סלם- ג בנימין נתניהו | צילום: מרק ישראל סלם- ג'רוזלם פוסט בנימין נתניהו, צילום: מרק ישראל סלם- ג

רה"מ בנימין נתניהו עדכן בימים האחרונים את שרי הממשלה על משימה לאומית מיוחדת: מעתה יידרשו להשתתף בקבלות פנים שעורכות בארץ שגרירויות של מדינות זרות, לרגל ימי העצמאות שלהן. המטרה: להדק את הקשר בין ישראל לעולם דרך מינגלינג ברוח המסורת. אז איך שיבצו במשרד ראש הממשלה את השרים? "כלכליסט" שמח לעדכן שהם לא יצטרכו לעבוד קשה מדי. למרבה המזל, הממשלה מספיק גדולה כדי שכל אחד מהם לא יצטרך להשתתף ביותר מאירוע אחד.

(תומר אביטל)

 

עמוס שפירא בדרך לתע"א

עמוס שפירא, צילום: עמית שעל עמוס שפירא | צילום: עמית שעל עמוס שפירא, צילום: עמית שעל

האם מנכ"ל סלקום לשעבר עמוס שפירא חוזר לעולם התעופה? לפי דיווח באתר רשות החברות הממשלתיות, המנכ"ל הפורש, שכיהן בשנים 2005-2003 כמנכ"ל אל על, מועמד לתפקיד דירקטור בתעשייה האווירית. שפירא אמור להיכנס לדירקטוריון, על רקע פרישתם של כמה דירקטורים בשנה החולפת, ובהם יו"ר מפלגת העבודה לשעבר עמרם מצנע וסגן ראש השב"כ לשעבר עופר דקל.

לצד שפירא מועמדים לדירקטוריון גם חווה שכטר, שמתמודדת על כהונה נוספת, רוני איכר ותא"ל (במיל') אסעד אמל. כל המינויים מותנים באישור הוועדה לבדיקת מינויים ושרי הביטחון והאוצר. בשנה הקרובה תידרש תע"א למצוא מנכ"ל חדש במקום יצחק ניסן שיפרוש מהחברה באוקטובר. במקביל תידרש למלא שורה של משרות בכירות, ובהן זו של סמנכ"ל הכספים, סמנכ"ל כוח האדם וסמנכ"ל השיווק.

(טל ליטמן)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות