אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבנק המחתרתי: 4 יהלומנים חשודים בהשמטת הכנסות של עשרות מיליוני דולרים צילום: shutterstock

הבנק המחתרתי: 4 יהלומנים חשודים בהשמטת הכנסות של עשרות מיליוני דולרים

הארבעה, מאיר ואברהם ענבי מתל אביב והאחים דורון ואלון ארבוב מהרצליה, שוחררו ממעצר תחת הגבלות

19.01.2012, 14:09 | הדר קנה

התפתחות בחקירת הבנק המחתרתי ברמת גן: ארבעה יהלומנים, החשודים כי היו לקוחות של הבנק המחתרתי, חשודים בהשמטת הכנסות של עשרות מיליוני דולרים.

החשודים הם האב ובנו מאיר ואברהם ענבי מתל אביב, השותפים ומנהלים פעילים ב"מ.א. ענבי דיאמונד גרופ" וכן האחים דורון ואלון ארבוב מהרצליה, בעלי מניות ומנהלים פעילים בחברת "ארבוב גרופ". בימ"ש השלום בראשון לציון שחרר היום את הארבעה תחת מגבלות.

מהבקשות שהוגשו לבית המשפט עולה חשד כי אברהם ומאיר ענבי השמיטו במהלך השנים 2011-2009, הכנסות בסכום של כ-7.2 מיליון דולר. החשד לגבי דורון ואלון ארבוב כי השמיטו הכנסות בעשרות מיליוני דולרים גם כן אותה תקופה, כל זאת באמצעות השירותים הפיננסים השונים המוענקים על די הבנק המחתרתי. על פי החשד השמטת ההכנסות נעשתה כדי להתחמק ממס או לעזור לאדם אחר להתחמק ממס.

שוטרי יחידת יהלום, בשיתוף עם משרד חקירות מע"מ ירושלים ויאח"ה, עצרו אתמול יהלומנים החשודים כי באמצעות השירותים הפיננסיים השונים המוענקים ע"י הבנק המחתרתי, השמיטו הכנסות במיליוני דולרים. כמו כן, נערכו חיפושים בבתי החשודים ובמשרדיהם והם הובאו לחקירה במשרדי יחידת יהלום. 

בשבוע שעבר נחשף החשד לקיומו של בנק המחתרתי במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן, בו היקף פעילות בלתי חוקית שעומד על עשרות מיליוני שקלים מידי חודש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות