אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי ל"כלכליסט": מכוניות פרארי ישווקו בארץ דרך סוכני היבוא האישי

בלעדי ל"כלכליסט": מכוניות פרארי ישווקו בארץ דרך סוכני היבוא האישי

מכונית־העל תסופק ישירות על ידי היבואנית הרשמית אוטו איטליה, אך זו החליטה להשתמש בסוכני היבוא האישי כדי לשווקה

22.01.2012, 07:54 | תומר הדר

יבואנית פרארי, חברת אוטו איטליה, מתכוונת לשווק את מכוניות פרארי באמצעות אויביהם המסורתיים של יבואני הרכב הוותיקים — סוכני היבוא האישי. כך נודע ל"כלכליסט".

לאחרונה הפיצה אוטו איטליה דיוור מיוחד באמצעות סוכנות היבוא האישי First Class Drivin, ובו יידעה את לקוחות סוכנות היבוא על האפשרות להזמין מכונית פרארי חדשה דרכה. זאת אף שפרארי החדשה תסופק ישירות על ידי היבואן הרשמי.

בכיר בענף הרכב התייחס ואמר ל"כלכליסט": "בישראל אפשר למכור מכוניות פרארי ספורות בלבד, וחלק מהן לבטח יימכר על ידי סוכנויות יבוא אישי. אנשי אוטו איטליה העדיפו גישה של 'אם אי אפשר להביס אותם, עדיף להצטרף אליהם', ובחרו לשווק את המכוניות באמצעות סוכני היבוא האישי".

אוטו איטליה אינה הראשונה שנעזרת בשירותי סוכני יבוא אישי. כפי שנחשף ב"כלכליסט", בשלהי 2009 העבירה קמור, יבואנית ב.מ.וו, מכוניות חדשות לסוכנות היבוא האישי אלפא מוטורס. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
הכשרת יבואנים אישיים הדרך הנכונה!
אכן למרות היות יבואנית פרארי חדשה בארץ היא השכילה להבין את מה ששאר היבואנים הוותיקים מנסים לברוח ולהלחם בו. תנו הכרה והכשרה ליבואן אישי לעבוד על מנת שיוכל לקדם את המותג שלכם,גם רכב ביבוא אישי משומש בן שנה הוא עדיין שייך לאתו ייצרן שאתם מייצגים כאשר נותנים למישהו לעבוד ולא מנסים לחנוק אותו אולי יהיו מקרים בהם הוא לא יעשה ובוא אישי ויעדיף לקבל מחיר נכון ולקנות ישירות אצלכם תחשבו על זה
שלמה קונץ , הרצליה  |  22.01.12
לכל התגובות