אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקס ליבריס מרחיבה את חוג לקוחותיה בארה"ב

אקס ליבריס מרחיבה את חוג לקוחותיה בארה"ב

קהיליית משתמשי תוכנת פרימו של אקס ליבריס ממשיכה להתרחב: תשעה מוסדות אקדמאיים אמריקניים בחרו בפתרון של החברה הישראלית

22.01.2012, 11:51 | כתב כלכליסט

חברת אקס ליבריס הישראלית, המתמחה בפיתוח פתרונות תוכנה למיכון ספריות ומרכזי מידע ומחקר, הודיעה על הרחבה נוספת של קהיליית משתמשי פרימו בצפון אמריקה. תשעה מוסדות אקדמיים הצטרפו לחוג לקוחותיה של החברה בעת האחרונה.

מספר אתרי Primo בעולם עומד היום על מעל 900. ההיקף הכספי של העסקאות החדשות הינו כ-2 מיליון דולר. המוסדות אשר רכשו לאחרונה את הפתרון הינם: אוניברסיטת פורט הייז, אוניברסיטת איידהו, מוזיאון האמנות נלסון אטקינס, מעבדת המחקר הלאומית של צפון מערב הפסיפיק, אוניברסיטת הוואי, אוניברסיטת אילינוי, אוניבסיטת דרתמות' במסצ'וסטס, מערכת המכללות הקהילתיות של וירג'יניה וקונסורציום הספריות WISPALS.

"אנשי הצוות שלנו שמחים כי Oboler, ספריית המדינה והאוניברסיטה של איידהו, תוכל מעכשיו להציע למשתמשים את מערכת Primo לחיפוש ולגילוי מידע, לתמיכה בצרכי מחקר והוראה", כך מסרה ג'נט וורנק מספריית האוניברסיטה באיידהו.

מתי שם טוב, מנכ"ל אקס ליבריס, אמר כי: "לכבוד הוא לנו לצרף את המוסדות החדשים לקהיליית משתמשי Primo העולמית. נאמנים למחוייבות המתמשכת של Ex Libris בפיתוח פתרונות פתוחים, אנו מחזקים את השותפויות האסטרטגיות שלנו בתחום החיפוש והגילוי עם ההסכמים האחרונים שחתמנו עם OCLC, Elsevier ו-Copyright Clearance Center."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות