אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ענקית התוכנה SAS מדווחת על צמיחה דו-ספרתית ב-2011 צילום: בלומברג

ענקית התוכנה SAS מדווחת על צמיחה דו-ספרתית ב-2011

מדובר בזינוק של 12% בהכנסות לשיא של 2.725 מיליארד דולר בשנת 2011, התוצאות מראות על עלייה בביקוש לאנליטיקה עסקית ויכולות הטיפול ב-Big Data

23.01.2012, 14:09 | כתב כלכליסט

SAS, השיגה שיא של הכנסות עולמיות בסך 2.725 מיליארד דולר בשנת 2011. SAS מראה צמיחה דו-ספרתית. זו שנתה ה-36 לרווחיות מתמשכת והאצה בקצב הגידול משנת 2010, אשר נבעה מן הביקוש הגובר של אירגונים לאנליטיקה עסקית.

"חברות בוטחות בכך שהאנליטיקה העסקית תסייע להן לפתור בעיות, החל מהגדלת ההכנסות ודרך אסטרטגיות תימחור משופרות וחסימת פגיעות והונאות," אומר ד"ר ג'ים גודנייט, נשיא ומייסד SAS.

חברת SAS המשיכה לצמוח גם בהיקף כוח האדם והגדילה את מצבת העובדים העולמית ב-9.2 אחוזים. SAS מדורגת באופן קבוע על ידי סוכנויות דירוג שונות כאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר לעבוד בהם.

בסוף השבוע שעבר זכתה להכרה נוספת בכך מן המגזין פורצ'ן שמציג את מדד "100 החברות הטובות ביותר לעבוד בהן". המגזין דירג את SAS במקום השלישי.,

מקור הצמיחה של SAS הינו הרחבת בסיס הלקוחות והעמקת השימוש בכלים אצל הלקוחות הקיימים. על פי מחקרי IDC מחזיקה SAS בכ-35 אחוזים מנתח השוק לתוכנות אנליטיות. תחום זה של העסקים גדל ביותר מ-10 אחוזים בשנה שעברה.

"אנו ממשיכים לגדול בתחום האנליטיקה למרות שגם חברות אחרות נכנסו אליו", כך אומר ג'ים דיוויס, מנהל השיווק וסגן נשיא בכיר ב-SAS, ומציין כי הינו אפטימי מאוד לקראת שנת 2012.

בין התחומים המצטיינים בצמיחה גבוהה בפעילות SAS ניתן למנות את הכלים למניעת הונאות אשר היקף שיווקם צמח ב-121 אחוזים, מכירות של תוכנות לקוח עלו בכ-38 אחוזים ושירותי ייעוץ צמחו ב-29 אחוזים, כך לפי הנתונים שנמסרו.

SAS ממשיכה להשקיע בתעשייה במחקר ופיתוח, בשנה שעברה נותבו כ-24 אחוזים מן ההכנסות, יותר מ-650 מיליון דולר, לטובת הנושא.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות